17 Липня 2018

Привітання голови

Дорогі гості нашого краю!

Шановні жителі Старосинявщини!

Старосинявщина – край з тисячолітньою історією, яка сягає у сиву давнину, край одвічних хліборобів-орачів трипільців, славетних болохівців, край козацької, трудової звитяги та військової доблесті. Тут височать скіфські кургани, слов’янські городища, козацькі могили. Мальовнича природа зачаровує різнобарв’ям та різномаїттям у будь-яку пору року. Старосинявщина один із наймальовничіших куточків Поділля, розташований на підвищенні Волинсько-Подільського плато.

Туристичний потенціал району зумовлений наявністю великої кількості   різних історичних пам’яток, багатою палітрою культурних звичаїв і традицій, вигідним географічним становищем. Візитною карткою Старосинявського району є Курган козацької слави , розташований на полі переможної Пилявецької битви (10-13 вересня 1648 року за старим стилем), який став знаковим місцем для кожного свідомого українця.

Сітка річок: Іква, Грабарка, Південий Буг, Мшанецька Руда, Попівка, Домаха - створюють неповторний колорит, а водні рибні плеса ставків та риболовецьких угідь охоплюють 2,3 відсотки території району, які повняться такими видами риб: карась, короп, лящ, товстолобик, судак, щука, сом, лин, білий амур та здавна ваблять любителів рибної ловлі з усієї України. Помірний клімат, чарівна природа створили всі умови для відпочинку. які високо оцінять туристи та гості району.

Мішані ліси, які займають 4,5 відсотки території, є однією із важливих складових багатств району, а основне багатство – це щирі працьовиті люди та родючі чорноземи.

Потенціал розвитку туристичної сфери району безмежний. Тому, запрошуємо усіх бажаючих інвестувати в туристичний, промисловий, аграрний сектори району.

Будуймо щасливе майбутнє разом!

З повагою,

голова Старосинявської районної