20 Листопада 2017

Привітання голови

IMG 7204.11

Дорогі гості нашого краю!

Шановні жителі Старосинявщини!

Я радий вітати вас на цій славетній, овіяній козацькою славою Пилявецькій землі. Вписується ще одна сторінка в історії України, куди входить наш мальовничий, козацький куточок краю – Старосинявщина. На славній Пилявецькій землі вшановують пам'ять наших предків козацького роду. Безперечно, роль цієї події є неоціненна у багатовіковій історії визвольних змагань за створення Української держави. Скільки років промайнуло від героїчної Пилявецької битви, а шана і пам'ять назавжди залишаються у наших серцях. Ідучи стежинами історії, перед нами постають давні образи наших предків, які завзято боролися за краще майбутнє України.

Ви берете активну участь у соціальних перетвореннях, прагните показати, що наша сила і надія в єдності для реалізації національної ідеї – ідеї соціального прогресу. Приємно, що молоді люди мають високі духовні та моральні якості, займають активну життєву позицію, прагнуть наполегливо оволодівати сучасними знаннями, пізнавати світ, робити його кращим і добрішим, своєю сумлінною працею продовжують справу батьків, включаючись в процеси державотворення. Адже майбутнє молоді – тільки в незалежній і економічно сильній Україні.

Метою нашого проекту є залучення учнівської та студентської молоді до формування самосвідомості, самоповаги, національної гідності, ідентичності через вивчення історії України, козацтва, національного руху, формування навичок здорового способу життя. Ми хочемо об’єднати зусилля усіх патріотів району, області, України з метою залучення молоді до відродження святинь козацтва, покращення національного, патріотичного виховання.

Старосинявщині є чим пишатися. Незважаючи на складний, нестабільний проміжок часу ми і нині прикладаємо усі можливі зусилля - працюємо на розвиток району, так як самовіддано працювали наші предки на благо рідного краю, починаючи з часу його заснування. Радують здобутки та перемоги нашої молоді на міжнародних та всеукраїнських спортивних змаганнях, олімпіадах, конкурсах. Виховуючи наступне покоління на славній історичній даті, якою є знаменита в історії України битва під Пилявцями, формуючи в юнаків національну свідомість та козацький дух, є впевненість у тому, що Старосинявщина має перспективи добитися значних результатів та досягнень в різних сферах діяльності.

Хочу побажати вам козацького гарту, великої любові до життя та безмежних перемог і здобутків на життєвій ниві! Гартуйте власну волю і розбудовуйте свій рідний край та нашу Україну! Слава Україні!

голова районної державної адміністрації

Ігор Русий