17 Листопада 2017

Склад громадської ради

До складу Громадської ради входять представники інститутув громадського суспільства:

1. Вітомська Любов Сергіївна - Дитячої громадської організації «Гарт»
  2. Дроздовський Віталій Олександрович - «Асоціація підприємців та фермерів Старосинявщини «Рідна Синява»
  3. Калапко Ніла Миколаївна - Товариство Червоного Хреста України
  4. Ковалевська Галина Андріївна - Старосинявська районна організація Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України»
  5. Осадчук Олександр Яковлевич - Старосинявська районна організація ветеранів Афганістану/воїнів-інтернаціоналістів/
  6. Остапець Валерій Дмитрович - Старосинявська районна організація Українського товариства мисливців і рибалок
  7. Постернак Петро Іванович - Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України» у Старосинявському районі Хмельницької області
  8. Томашевський Василь Олегович - Громадська організація «Старосинявська спілка учасників АТО»
  9. Трегуб Володимир Васильович - Старосинявська районна організація Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України»
  10. Чорний Іван Іванович - Старосинявська районна молодіжна громадська організація «Молодь Старосинявщини»

Керівний склад Громадської ради:

Голова - Ковалевська Галина Андріївна - Старосинявська районна організація Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України»

Заступник - Постернак Петро Іванович - Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України» у Старосинявському районі Хмельницької області.

Секретар - Гневуш Алла Валентинівна - Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю.