Політичні партії, громадські та релігійні організації, спілки, фонди.

Політичні партії зареєстровані в районі (місті)

№п/ п

Назва партії

Кількість членів

Дані про керівника парторганізації,

посада, телефон

1.

Народна партія

728

Міщишин Анатолій Іванович ,

пенсіонер, 2-09-06

2.

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

800

Маліновський Микола Йосипович, пенсіонер, 2-05-94

3.

Демократична партія України

Тимчасово призупинена діяльність

Проскурович  Петро Софронович , пенсіонер

4.

«Жінки за майбутнє» Всеукраїнське політичне об’єднання

320

Мельникова Любов Миколаївна,

2-21-60

5.

Комуністична партія України

150

Костик Микола Іванович , пенсіонер,   2-10-33

6.

Конгрес українських націоналістів

60

Гневуш Валентин Васильович, тимчасово непрацюючий, 2-00-77

7.

Народно – демократична партія

260

-

8.

Народний рух України

Тимчасово призупинена діяльність

-

9.

Народний рух України «За єдність»

Тимчасово призупинена діяльність

Сидорук Володимир Борисович

 

10.

Партія   «Справедливість»

380

Сідлецький Петро Володимирович, лісничий Старосинявського лісництва,  2-21-88

11.

Партія «Демократичний союз»

Тимчасово призупинена діяльність

Більчук Олександр Олександрович

Тимчасово непрацюючий

12.

Партія захисників Вітчизни

12

Устянський Микола Дмитрович, пенсіонер, 2-10-48

13.

Партія зелених України

47

Заморока Ігор Олексійович,  електромонтер цеху електрозв’язку,

2-00-00

14.

Партія національно – економічного розвитку України

120

Баша Валерій Володимирович, тренер ДЮСШ, 2-08-47

15.

Партія пенсіонерів України

20

Щедріна Зоя Михайлівна, пенсіонерка,2-03-70

16.

Партія промисловців і підприємців України

62

Сліпецький Віктор Якович, пенсіонер, 2-08-58

17.

Партія реабілітації тяжкохворих України

58

Гром Галина Петрівна,  тимчасово непрацююча

3-25-35

18.

Партія регіонів

458

Борбич Олександр Гаврилович , голова райдержадміністрації2-13-08

19.

Партія «Реформи і порядок»

16

Драч Ю.В., 2-10-59

20.

Партія «Солідарність»

Тимчасово призупинена діяльність

Ніколаєць Лариса Іванівна

21.

Партія «Християнсько - Демократичний союз»

24

Сопрук Анатолій Андрійович, директор ФГ „Поділля – Плюс”,

2-15-03

22.

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Громада»

12

Латка Олександр Васильович,  підприємець,  3-23-55

23.

Політична партія «Слов’янський народно-патріотичний союз»

10

Буравський Антон Андрійович, пенсіонер, 2-26-54

24.

Політична партія «Яблуко»

Тимчасово призупинена діяльність

Стасюк Оксана Миронівна

підприємець

25.

Республіканська Християнська партія

Тимчасово призупинена діяльність

Копач Вадим Олексійович

підприємець

26.

Селянська партія України

23

Скрипник Анатолій  Іванович, провідний спеціаліст інспекції захисту рослин Старосинявського району, 2-08-46

27.

Соціал – демократична партія України

Тимчасово призупинена діяльність

Левчук Анатолій Анатолійович

Директор ФГ

28.

Соціал – демократична партія України (об’єднана)

220

Стаднік Анатолій Олександрович

29.

Соціалістична партія України

100

Логінова Віра Андріївна , лікар

2-08-45

30.

Соціально – екологічна партія «Союз, Чорнобиль. Україна»

104

Шидловський Ігор Устимович,

фермер, 3-65-32

31.

Всеукраїнське об»єднання «Свобода»

34

Кравчук Юрій Миколайович

32.

Українська народна партія

350

Грохольський Валерій Віталійович,  тимчасово непрацюючий, 2-26-05

33.

Партія «Відродження»

101

Остапчук Анатолій Григорович, заступник начальника залізничної станції „Адампіль”, 2-10-40

34.

Всеукраїнська Політичної партії «Братство»

Тимчасово призупинена діяльність

Задорожна Людмила Олександрівна

35.

Українська політична партія Екологія та соціальний захист

Тимчасово призупинена діяльність

Ніколайчук Сергій Андрійович

36.

Українська республіканська партія «Собор»

15

Кліменко Василь Дмитрович

37.

Українська селянська демократична партія

13

Струтинська Олена Дмитрівна

38.

Українська соціал – демократична партія

270

Баць Олександр Васильович директор ФГ 3-43-06

39.

Партія Свободи

12

Нитичук Людмила Миколаївна

40.

Партія «Народна Влада»

168

Девлиш Олександр Іванович

41.

П.П. «Народний Союз Наша Україна»

715

Мартинюк Володимир Мефодійович, директор ТОВ «Агроінвест»

42.

Українська Консервативна партія

9

Геймур Оксана Василівна, тимчасово непрацююча

43.

Українська партія

«Зелена планета

8

Литовська Людмила Іванівна

44.

Республіканська партія України

25

Німець Петро Андрійович  директор

Пасічнянської дитячої музичної школи, 3-24-24, 3-23-92

45.

Політична партія

«Третя Сила»

17

Співак Петро Васильович

Пенсіонер 2-06-97

46.

Політична партія «Совість України»

16

Лотишко Люба Григорівна, директор Старосинявського РЦСССДМ, 2-07-89

47.

Партія «Єдина Україна»

Тимчасово призупинена діяльність

Пузерук Олександр Миколайович директор ДЮСШ

48.

Партія  розбудови, правозахисту недержавних організацій України-«Партія  правозахисту»

12

Михальчевський Павло Вікторович, 2-15-01,  військовий пенсіонер

49.

Всеукраїнська партія трудящих

5

Гноянко Володимир Іванович, приватний підприємець,

2-05-99

50.

Політична партія «Держава»

7

Гурина Марія Гнатівна

51.

Партія патріотичних сил України

8

Гуменюк – Мовчан  Олена Василівна, тимчасово не працююча

52.

Громадянська партія «Пора»

15

Данілкович Олександр Володимирович, безробітній

53.

Політична партія « Народна Партія Нова Україна»

28

Олійник Василь Васильович

Пенсіонер

54.

Політична  партія

«Європейська партія України»

10

Драч Василь Петрович – пенсіонер, 2-10-59

55.

Політична партія «Аграрна  партія України»

 

10

Яро щук Олександр Павлович

Заступник директора ДПДГ «Пасічна»

с. Пасічна

56.

Політична партія «Вперед, Україно!»

 

20

-

57.

Політична партія

«Українські

соціал –

демократи»

Тимчасово призупинена діяльність

Миколаєць Андрій Григорович

58.

Політична партія Єдиний Центр

 

150

Русий Ігор Петрович вчитель Пасічнянського НВК

59.

Політична партія

“Всеукраїнська партія “Дітей війни”

20

Бондар Фелікс Савович

пенсіонер

60.

Політична партія “Фронт Змін”

148

Франчу Василь Володимирович , заступник голови районної ради ,

2-09-83

61.

Політична партія “Сильна Україна”

56

Ситніцький Олександр Леонідович

підприємець

62.

Політична партія “За Україну!”

69

Сердуніч Любов Андріївна

пенсіонер

63.

Політична партія “Союз Лівих Сил”

91

Кінцал Василь Вініамінович

Пенсіонер

64.

Політична партія “Нова політика”

36

Більчук Майя Миколаївна

Підприємець

65.

Політична партія «Удар»

 

43

Кузьмич Олег Степанович ,

Підприємець 2-01-13

Громадські організації, об’єднання, спілки

№ п/п

Назва громадської організації

Відомості про керівника, посада, тел.

1.

Старосинявська районна організація ветеранів України

Димніч В.Ю. пенсіонер

2.

Спілка жінок України

Штимпура Є. В. начальник відділу РАЦС

3.

Асоціація спеціалістів ветеринарної медицини

Заворотній В.О. начальник підприємства ветмедицини

4.

Старосинявська районна організація  Українського товариства мисливців та рибалок

Бойко П.А., голова райради УТНР

5.

Районна рада товариства рятування на водах України

Ювченко А.В. начальник відділу з питань НС райдержадміністрації

6.

Районна рада спілки автомобілістів України

Луценко М.М. пенсіонер

7.

Асоціація “Голодомор” на Старосинявщині

Базилюк М.М. пенсіонер

8.

Дитяча організація “Гарт”

Галиш В.Ц, вчитель Пас ічнянського НВК

9

Старосинявська районна організація ветеранів “Афганістану” воїнів – інтернаціоналістів

Романенко О.Т., селищний голова

10.

Старосинявська районна організація Всеукраїнського об»єднання  демократичних  сил “Злагода”

Кривогубець Н.Г., керуюча справами районної ради

11.

Громадська організація “Підприємці Старосинявщини”

Кравчук Ю.М. приватний підприємець

12.

Районна рада кооперативного фізкультурно – спортивного товариства “Колос”

Криницький В.С. вчитель фізкультури Старосинявського НВК

13.

Старосинявське  районне молодіжне  товариство “Патріот України”

Кравчук Ю.М. приватний підприємець

 

14.

Старосинявська  районна організація  Всеукраїнського  союзу жінок – трудівниць «За майбутнє дітей України»

Бондар О. І. пенсіонер

15.

Старосинявська                                                                                    районна організація Спілки молодих державних службовців Хмельниччини

Куцоконь Н.І. заступник голови Старосинявської райдержадміністрації

16.

Старосинявська районна організація Всеукраїнського об’єднання „Держава”

Хабоша М.В. начальник відділу молоді, сім’ї  і спорту райдержадміністрації

17.

Старосинявське районне відділення Всеукраїнського об»єднання ветеранів

Токарчук А.О. пенсіонер

18.

Старосинявська районна шахова організація  «Дебют»

Ващук Петро Кононович, пенсіонер

19.

Старосинявська районна організація Всеукраїнської громадської організації « Анти кримінальний вибір»

Проскурович П.С., пенсіонер

20.

Старосинявська районне відділення Українського фонду миру

Гринь С.А. тимчасово непрацююча

21.

Товариство Червоного Хреста

Калапко Н.М. голова товариства

22.

Громадська організація «Асоціація підприємців та фермерів Старосинявщини Рідна Синява»

Більчук О. – приватний підприємець

 

23.

Старосинявська районна організація Всеукраїнської громадської організації «  Союз Чорнобиль України»

Ювченко А.В.- начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації

24.

Старосинявська районна спортивна громадська організація «Районна федерація футболу

Пузирук О.М.- директор Старосинявської ДЮСШ

 

Благодійні, доброчинні,  громадські фонди, організації

№ п/п

Назва організації

Дата реєстрації,

№ свідоцтва

Юридична адреса

Прізвище керівника

1

2

3

4

5

1.

Старосинявська благодійна організація «Оберіг»

12.12.2008

АОО №822354

смт. Стара синява .Вул. Цукрозавод 5б

Маценко Надія Степанівна

2.

Старосинявське районне відділення Міжнародного Благодійного фонду імені Святої Ксенії Петербурзької

17.06.2004р

А00 №670337

с. Карпівці

Вул. Першотравнева, 5

Шидловський Ігор Устимович, пенсіонер

 

Релігія

№ п/п

Назви конфесій

Кількість заре­єс­т­рованих релігійних організацій

Відомості про керівництво конфесій

1

2

3

4

1.

Українська Православна Церква, Московський Патріархат,  с. Мшанець

156

Самокаєв Михайло Васильович

2.

Українська Православна Церква, Московський Патріархат с. Пилява

272

Юрченко Віктор Миколайович

3.

Українська Православна Церква, Московський Патріархат с. Заставці

210

Задвірний Іван Степанович

4.

Українська Православна Церква, Московський Патріархат.  с. Нова Синявка

130

Самуляк Руслан Степанович

5.

Українська Православна Церква, Московський Патріархат ,с. Олексіївна

260

Юрченко Віктор Миколайович

6.

Українська Православна Церква, Московський Патріархат , с. Пишки

87

Самокаєв Михайло Васильович

7.

Українська Православна Церква, Московський Патріархат.  с. Пасічна

130

Самуляк Руслан Степанович

8.

Українська Православна Церква, Московський Патріархат , с. Бабине

111

Юрченко Віктор Миколайович,

9.

Українська Православна Церква, Московський Патріархат , с. Дашківці

62

Товкичав  Михайло Степанович,

  1. 10.

Українська Православна Церква, Московський Патріархат с. Паньківці

78

Захаренко Олег Олександрович,

  1. 11.

Українська Православна Церква, Московський Патріархат , с. Адампіль

151

Самокаєв Михайло Васильович,

  1. 12.

Українська Православна Церква, Московський Патріархат , с. Залісся

65

Товпига Михайло Романович,

  1. 13.

Українська Православна Церква, Московський Патріархат , с. Сьомаки

67

Захаренко Олег Олександрович

  1. 14.

Українська Православна Церква, Московський Патріархат , с. Мисюрівка

75

Задвірний Іван Степанович

  1. 15.

Українська Православна Церква – Київський Патріархат ,

с. Паплинці

133

Пукас Іван Федорович

  1. 16.

Українська Православна Церква – Київський Патріархат,

с. Пилявка

124

Сех Андрій Андрійович

  1. 17.

Українська Православна Церква – Київський Патріархат

с. Харківці

76

Кулін Михайло Михайлович

  1. 18.

Українська Православна Церква – Київський Патріархат

с. Буглаї

48

Сех Андрій Андрійович

  1. 19.

Українська Православна Церква – Київський Патріархат

с. Гончариха

42

Пукас Іван Федорович

  1. 20.

Українська Православна Церква – Київський Патріархат

с. Подоляни

69

Пукас Іван Федорович

  1. 21.

Українська Православна Церква с. Івки

78

Задіврний  Іван Степанович

  1. 22.

Українська Православна Церква – Київський Патріархат

с. Іванківці

48

Кулін Михайло Михайлович

  1. 23.

Українська Православна Церква

с. Іванківці

64

Юрченко Віктор  Миколайович

  1. 24.

Українська Православна Церква – Київський Патріархат

с. Гречана

76

Кулін Михайло Михайлович

  1. 25.

Українська Православна Церква – Київський Патріархат

смт. Стара Синява

240

Макаровський Олег Іванович

  1. 26.

Римсько – Католицька Церква

с. Олександрівка

95

Лігенза Станіслав Мар’янович

  1. 27.

Римсько – Католицька Церква

смт. Стара Синява

30

Конончук Валерій Миколайович

  1. 28.

Союз християн віри євангельської п’ятидесятників України с. Мисюрівка

28

Пилипчук Борис Ярославович

  1. 29.

Союз християн віри євангельської п’ятидесятників України смт. Стара Синява

31

Пилипчук Борис Ярославович

  1. 30.

Церква адвентистів сьомого дня, смт. Стара Синява

22

Кушнерук Володимир Петрович, тел. 2-02-78

  1. 31.

Союз християн віри євангельської п’ятидесятників України с. Нова Синявка

35

Пилипчик Борис Ярославович

 

Кількість та назва культових споруд в районі : церкви – 15,  костели – 1,

молитовні доми  - 3.

 

Національно – культурні товариства

№ п.п.

Назва

Адреси

Відомості про керівництво

-

-

-

-

 Спортивні об’єкти:

стадіон

1

один.

Футбольних полів

16

один.

спортивні зали

10

один.

Площинні спортивні споруди

64

один.

фізкультурно-оздоровчі центри

1

один.

Кількість лижних баз

-

один.

Кількість стрільбищ, тирів

1

один.

Плавальних басейнів

-

один.

Тренажерних залів

2

один.

Інші спортивні споруди

18

один.