20 Листопада 2017

Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу їх регуляторного впливу

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО

АКТА

Проекту розпорядження голови Старосинявської районної державної адміністрації «Про  внесення  змін  до розпорядження голови адміністрації від 11 грудня 2014 року № 213/2014-р»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою створення зручних і сприятливих умов для отримання адміністративних послуг відділ з організації надання адміністративних послуг та видачі документів райдержадміністрації повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження голови Старосинявської районної державної адміністрації «Про  внесення  змін до розпорядження голови адміністрації від 11 грудня 2014 року               № 213/2014-р».

Проект розпорядження розроблено відповідно до вимог Закону України    “Про адміністративні послуги”, Постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 року № 588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг», з метою затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Старосинявської районної державної адміністрації в новій редакції, що дозволить удосконалити  та покращити порядок надання адміністративних послуг на території Старосинявського району, а також приведе до створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів суб’єктів звернення при отриманні адміністративних послуг.

Строк приймання пропозицій та зауважень до вищевказаного проекту

регуляторного акта становить один місяцьз дня опублікування. Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта просимо фізичні та юридичні особи, їх об’єднання надавати у письмовій формі:

•   поштою за адресою: 31400,смт. Стара Синява, вул. Грушевського, 61 відділ з організації надання адміністративних послуг та видачі документів дозвільного характеру райдержадміністрації;
  •    на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Детальніше ознайомитись з даним проектом розпорядження голови

Старосинявської районної державної адміністрації та аналізом регуляторного впливу ви можете на офіційному сайті Старосинявської РДА в мережі Інтернет:  http://starasinyava-rda.gov.ua/в розділі «Регуляторна політика», рубрика «Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу їх регуляторного впливу».

ПРОЕКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІД 11 ГРУДНЯ 2014 РОКУ № 213/2014-р (НОВА РЕДАКЦІЯ РЕГЛАМЕНТУ)

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ ПРОЕКТУ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ"ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІД 11 ГРУДНЯ 2014 РОКУ №213/2014-р»"