17 Листопада 2017

Оголошення про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Старосинявська райдержадміністрація відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» оголошує про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (далі – Конкурс).

Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Конкурс проводиться серед державних службовців «Б» та «В» категорій в номінаціях:

·     «Кращий керівник» (беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менш як три роки, з них на керівних посадах не менш як один  рік);

·     «Кращий спеціаліст» (беруть участь спеціалісти, які мають загальний стаж державної служби не менш як два роки).

У Конкурсі беруть участь державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.

Для участі у першому турі Конкурсу державні службовці подають Організаційному комітету з проведення першого туру Конкурсу:

• заяву про участь у Конкурсі;
  • копію особової картки державного службовця;
  • подання керівника структурного підрозділу;
  • інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, колективів з оцінкою діяльності претендента тощо).

Більш докладно умови проведення Конкурсу викладені в Порядку проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затвердженому постановою Кабінету Міністрів України  від 19.09.2007 № 1152, та в методичних рекомендаціях щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затверджених наказом Нацдержслужби України від 15.02.2012 № 29.

Організаційний комітет