23 Вересня 2017

Акція по вшануванню героїв-земляків // 04 вересня 2017

Старосинявський край славетний своєю героїкою. Тут свято шанують пам'ять героїв усіх часів.

День знань став особливим для чотирьох шкіл Старосинявського району, до яких завітали з почесною місією вшанування пам’яті героїв-земляків, полеглих під час виконання військового обов’язку на сході України: перший заступник голови райдержадміністрації Гурин Юрій Васильович відвідав Пасічнянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, технологічний ліцей», в якому навчався Шалатовського Вадима Володимировича; заступник голови райдержадміністрації Ліщишина Оксана Володимирівна завітала до Старосинявського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» імені Олександра Романенка, в якому навчався – Романенко Олександр Трохимович, начальник загального відділу апарату адміністрації Стасюк Віталій Степанович відвідав Заліссянську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів, яка зростила Герегу Олексія Віталійовича, завідувач сектору освіти, культури, молоді та спорту Хабоша Михайло Володимирович побував в Заставецькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів, філія Старосинявського НВК, для вшанування пам’яті Сологуба Романа Михайловича.

2 f

Представники районної державної адміністрації привітали учасників навчально-виховного процесу з новим навчальним роком, наголосили на докорінних реформах освіти, які на законодавчому рівні ініційовані і започатковані Президентом України та Кабінетом Міністрів України.

s4

Школам передані в шкільні куточки та музеї на постійне зберігання мистецькі композиції «Герої не вмирають», які складаються із світлини та біографії воїнів української армії, уроженців Старосинявщини та вихованців відповідних навчальних закладів, а також ексклюзивних конвертів, виготовлених під серією «Герої не вмирають!» Олександром Кавнівцем - філателістом, член Київського товариства Асоціації філателістів України, громадський діяч, член Асоціації випускників Юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який перебуваючи в травні 2017 року на теренах Старосинявщини у рамках організованої ним філателістичноївиставки «Останнім шляхом Кобзаря».

f 3

1 f

Окрім того пам’ятні конверти були вручені рідним та близьким загиблих, як родину пам’ятку.

З великим хвилюванням та сльозами скорботи пройшла дана акція, яка започатковує низку заходів, з вшанування земляків-героїв сучасності!

Світла їм пам'ять!