23 Вересня 2017

Продовжено дію Програми “Fit for Partnership with Germany” // 08 вересня 2017

10373883-germaniya-khochet-priznat-ukrainu-bezop

У рамках Програми Федерального міністерства економіки і енергетики з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина - Україна: Fit for Partnership with Germany - Готуємося до партнерства з Німеччиною (далі - Програма) у жовтні 2017 року планується проведення за участю експертів проекту GIZ інформаційно-консультаційного семінару та конкурсного відбору претендентів із числа представників управлінського персоналу підприємств області на стажування у Німеччині у 2018 році.

Програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств та кваліфікації українських менеджерів.

У 2018 році українським менеджерам/підприємцям і підприємствам пропонуються стажування за наступними напрямками:

1. Економічна кооперація без галузевої специфіки, за загальними напрямками (виробництво, надання послуг, торгівля тощо).

2. Економічна кооперація з галузевою специфікою за напрямками:

2.1. Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості.

2.2. Економічна кооперація у секторі екологічної утилізації відходів.

2.3. Економічна кооперація у секторі охорони здоров’я.

2.4. Економічна кооперація в аграрному секторі.

Учасниками Програми можуть стати керівники середньої і вищої ланки та менеджери зі складу кадрового резерву бізнес-структур, що планують або здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, та відповідають наступним вимогам:

• вік від 25 до 45 років;
  • вища Освіта;
  • посада - керівники середньої і вищої ланки та менеджери підприємств, що мають повноваження вести переговори і приймати рішення;
  • володіння іноземною мовою (англійська, російська — для керівників сільськогосподарських підприємств та топ-менеджерів);
  • підприємство зацікавлено у встановленні ділових зв’язків з підприємствами Німеччини.

Тривалість стажування - один місяць за рахунок Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

Учасники Програми отримують у Німеччині можливість:

• налагодити особисті контакти з компаніями у Німеччині, знайти надійних партнерів;
  • безпосередньо ознайомитись з обладнанням, матеріалами та технологіями німецьких компаній і закупити їх;
  • вивчити потенціал збуту власної продукції у Німеччині;
  • набути глибоких знань, навичок та компетенцій, необхідних для підвищення конкурентоздатності власного підприємства та сталого співробітництва з німецькими компаніями.

З питань участі в інформаційно-консультаційному семінарі та конкурсному відборі за участю експертів проекту СIZ (жовтень 2017 року) звертатися за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, кабінет 135-136.

Контактна особа - Сліпко Олена Петрівна, тел. (0382) 76-59-89, 65-41-86, (097)673-17-37.

Більш детально з умовами участі у Програмі та вимогами до претендентів на стажування можна ознайомитись за посиланням:  https://ukraine.managerprogramm.de

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації                          В. Ковтун