20 Листопада 2017

В районі відбулись командно-штабні навчання // 13 вересня 2017

IMG 2729

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації №664/2017-р від 22.08.2017 року та відповідно до Плану основнихзаходів з підготовки територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту Хмельницької області на 2017 рік, 12 вересня 2017 року на території Старосинявського району проведено командно-штабні навчання цивільного захисту проведено командно-штабне навчання (КШН) з органами управління та силами цивільного захисту Старосинявської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області на тему: “Дії органів управління, сил та засобів цивільно гозахисту при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного характеру та терористичних проявів”

IMG 2739

В ході навчань, за участю обласної робочої групи з підготовки та проведення командно-штабного навчання під керівництвом заступника начальника управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації – керівника командно-штабного навчання Кореви Юрія Миколайовича, голови районної комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під керівництвом голови районної державної адміністрації Русого Ігора Петровича та спеціалізованих служб цивільного захисту району, відпрацьовано взаємодію сил і засобів районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, утворених на базі органів управління, установ, організацій та підприємств розташованих на території Старосинявського району.

IMG 2770

IMG 2820

Під час навчань відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де визначили стан готовності до дій у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій в ході проведення КШН та дії спеціалізованих служб. Присутні керівники спеціалізованих служб району доповідали щодо готовності до виконання завдань,які були поставлені в ході навчання.

IMG 2868

Проведений огляд гідро-технічної споруди (ГТС) гідрологічного заказника «Христосівський» ,який знаходиться в західній частині селища Стара Синява з метою визначення плану дій по недопущенні надзвичайної ситуації в заказнику.

IMG 2873

В ході навчань злагоджену роботу показали всі спеціалізовані служби, які після отримання відповідного сигналу прибули на місце змодельованої ситуації. За визначений термін часу прибули персонал і техніка оперативної мобільної групи для визначення і ліквідації аварій на інженерних спорудах районної інфраструктури.

IMG 2911

По закінченню навчань керівниками навчання підбито підсумки, на яких визначено, що заходи передбачені Планом проведеннянавчаньвиконано в повномуобсязі, рівень підготовки органів управління та сил цивільного захисту до виконання завдань в мирний час оцінено як задовільний.

Проведений аналіз дій учасників навчання,визначені напрямки покращення роботи структурних підрозділів адміністрації,сил цивільного захисту в організаціях і установах району.

.