17 Грудня 2017

Виїзний прийом громадян у селі Буглаї // 05 грудня 2017

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян», а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів державної влади, головою районної державної адміністрації І. Русим разом із першим заступником голови райдержадміністрації Ю. Гурином, начальником відділу містобудування, архітектури, будівництва та з питань житлово-комунального господарства райдержадміністрації В. Кондратюком, начальником загального відділу апарату адміністрації В. Стасюком 01 грудня 2017 року було здійснено виїзний прийом громадян у с. Буглаї Старосинявського району.

hgurk11

IMG 445477

Серед питань, з якими місцеві жителі зверталися на особистий прийом до очільника району, були про стан дорожнього покриття у селі та за його межами, ремонту пам’ятника полеглим у Другій світовій війні та інші питання у сфері житлово-комунального господарства. Також, у рамках заходу, голова районної державної адміністрації відвідав приміщення сільського храму, місцевий фельдшерсько-акушерський пункт, клуб де зміг ознайомитися із проблемами та пропозиціями, які озвучили селяни. Також було проінспектовано стан дорожнього покриття, відповідно до звернення отриманого на прийомі.

IMG 44774333

За підсумками виїзного прийому голова райдержадміністрації Ігор Русий разом із робочою групою обговорив можливі шляхи вирішення питань та зауважив, що кожне звернення перебуватиме на його особистому контролі до остаточного вирішення. Всі питання будуть розглянуті відповідно до чинного законодавства із залученням відповідних фахівців.