17 Грудня 2017

День Збройних Сил України // 06 грудня 2017

В районному Будинку культури відбулись урочистості з нагоди 26-ї річниці від дня створення Збройних Сил України. У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.

6 grydnya 1

6 грудня 1991 року Верховна Рада прийняла Закони “Про оборону України” та “Про Збройні Сили України”. Тому саме ця дата увійшла в історію сучасної Української держави як День Збройних Сил України.

На наших військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу.  Діти народу, українські воїни, разом з Україною виступають надійним гарантом суверенітету і цілісності держави. Для них служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок.

Свято Збройних Сил України – це данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України.

DSCN8700

Перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Гурин, голова районної ради Василь Франчук, заступник селищного голови Світлана Лакуста, військовий комісар Старосинявського РВК, підполковник Сергій Паламарчук, голова спілки учасників бойових дій АТО Віталій Бакун в цей день привітали всіх з цим святом, побажали присутнім у залі захисникам Вітчизни міцного тилу, миру та спокою, добра та достатку родинним оселям. Учасникам АТО із Старосинявщини вручено Почесні відзнаки та Подяки.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника воїнам-визволителям та до меморіальної дошки Олександра Романенка, учасника бойових дій в зоні АТО та вшанували хвилиною мовчання  загиблих героїв усіх часів, які віддали свої життя за Україну.

DSCN8700765

Присутніх на заході привітали артисти районного Будинку культури, викладачі Старосинявської ДМШ, творча молодь краю.