Акція «Напиши листа світові»

 

Натисніть на посилання щоб скачати Форму листа та бланк збору підписів

 Підписний лист в форматі Word

 

Шановні громадяни!

До Хмельницької облдержадміністрації надійшов лист від ініціативної групи жителів м.Кривого Рогу, які проводять акцію зі збору підписів під зверненням, яке закликає світову спільноту вжити дієвих заходів, щоб зупинити війну на Донбасі. Зібрані підписи разом із зверненням будуть передані до Організації Об'єднаних Націй.

У підписному бланку потрібно зазначити ваше прізвище та ініціали, телефон або електронну адресу.

Просимо вас долучитися до цієї важливої суспільної ініціативи та залишити свій підпис під зверненням. Будемо вдячні також, якщо ви зможете долучитися до роботи із збору підписів. Електронну версію звернення та підписного бланка можна отримати за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Довідки за телефоном (0382)76-57-36.

Зібрані підписи можна надіслати безпосередньо організаторам акції за адресою, вказаною у листі (м. Кривий Ріг, 50093, вул.Чорновола, 23, кв.4, Скибі Л.В. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , 097-656-50-37), до облдержадміністрації (29005, майдан Незалежності, 1, Будинок рад, каб. 303), або до Старосинявської РДА (31400, вул. Івана Франка, 8, смт. Стара Синява Хмельницька обл., каб 210).

Прес-служба облдержадміністрації


 

Копія звернення ініціативної групи

Ми, мешканці Криворіжжя, звертаємося до усіх людей доброї волі в Україні та за її межами. Просимо підтримати нашу акцію «Напиши листа світові».

Ми діємо незалежно від уряду, президента чи політичних сил, хоча вітаємо будь-чиї підписи під цим листом. Щиро сподіваємось, що народна дипломатія матиме силу.

Незалежно від віку, статі, національності, соціального статусу, віросповідання, політичних поглядів, професії, місця перебування, - кожен, кому болить сьогодення України, кому потрібне її майбутнє, нехай поставить свій підпис під листом-зверненням до громадян усіх країн, націй, до правителів, релігійних провідників усіх конфесій, - до всього людства.

Просимо не розгортати полеміку, а допомогти ділом: зібрати у своєму населеному пункті якомога більше живих підписів під листом, зміст якого публікуємо нижче. Прохання надіслати його всім, кому тільки вважаєте можливим, аби тисячі людей підтримали це звернення.

Звертаємось також до всіх діючих в Україні та за її межами засобів масової інформації з проханням поширити це звернення.

Далі лист з нашими підписами буде передано до Організації Об’єднаних Націй.

Мета акції «Напиши листа світові» – допомогти зупинити війну, розв’язану Російською Федерацією проти нашої країни. Як мінімум – нагадати світові, що поки він мовчить – гинуть люди, що така біда може прийти до будь-якої країни.

 Кожен підпис має бути абсолютно достовірним, аби ніхто не міг висловити сумніви щодо чесності, назаангажованості, народного духу цього проекту. Ніяких інших даних, окрім власноруч вписаного й завіреного підписом свого імені, людина надавати не повинна. Звертаємо на це особливу увагу.

Просимо здійснити збір підписів у найкоротші терміни, бо кожний згаяний    день – то життя наших громадян, наш спільний добробут.

Збір підписів може здійснювати спеціально створена група громадян, які звернуться до всіх установ, підприємств, закладів, організацій у своєму населеному пункті. Варто визначити єдине місце й людину, до якої стікатимуться аркуші (зошити) зібраних підписів.

 На першій сторінці обов’язково має бути надрукований текст , який даємо нижче, далі під ним – підписи. По завершенні збору підписаних аркушів їх треба зшити, скріпити у будь-який надійний спосіб. Не забудьте вказати назву вашого населеного пункту.

 Звертаємо особливу увагу всіх, хто отримає цей лист: попри бажання внести до його змісту будь-які доповнення або скорочення, робити цього в жодному випадку не можна. Навіть якщо б ви написали краще. Бо саме такий текст затверджений ініціаторами акції, і саме в такому вигляді він піде до Організації Об’єднаних Націй.

Зібрані підписи єдиним пакетом просимо надіслати за адресою:

м. Кривий Ріг, 50093, вул.Чорновола, 23, кв.4, Скибі Л.В. ' ); document.write( addy22181 ); document.write( '' ); //--> Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду "> ' ); document.write( addy23603 ); document.write( '' ); //--> Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ">  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , 097-656-50-37

Якщо вам потрібні уточнення – будь ласка, через сторінку у Фейсбуку «Напиши листа світові».

Заздалегідь щиро вдячні всім, хто підтримає наш винятково народний проект.

 

ЗРАЗОК

"Напиши листа світові"

До мешканців усіх країн світу, до правителів, урядів, релігійних лідерів

 Ми, українці, звертаємось до всіх, кому потрібен мир, допомогти нам, відтак – собі. Просимо: зупиніть агресора – Російську Федерацію, яка вже три роки веде війну проти нашої країни. За цей час загинуло майже 7 тисяч громадян України та країн, які прийшли нам на допомогу. Серед загиблих – діти.

 У багатьох населених пунктах на сході нашої країни – гуманітарна катастрофа. Волонтерський рух в державі не припиняється ні на один день, але людям, які потерпають від безперервних обстрілів, допомога потрібна повсякчас.

 Мінські угоди, на превеликий жаль, не дають позитивного результату. Росія не визнає себе стороною, яка воює проти нас, нав’язує світові думку, що ми маємо внутрішній конфлікт. Але якби Росія не принесла нам свій «русский мир», то сім мільйонів мешканців Сходу України, в тому числі діти, ніколи не взнали б що таке війна. Бюджет окупованих територій – десятки мільярдів доларів – був би спрямований на розвиток, а не на відновлення інфраструктури та житла після обстрілів наших територій російськими агресорами.

 В нашій країні невпинно збільшується число інвалідів – людей, які отримали поранення під час обстрілів окупантами. Наразі скалічених вже майже 17 тисяч. Тисячі дітей залишаються без батьків і матерів. Гинуть молоді люди – цвіт нашої нації, які пішли боронити свою землю від загарбника.

 Росія незаконно анексувала Крим, окупувала частину територій на сході країни – Донецької та Луганської областей. На цих територіях вже третій рік використовується валюта окупанта – російський рубль. Хіба це не є прямим доказом окупації?

 На фотографіях, які додаємо до цього звернення, – зображення тисяч зруйнованих будинків. Люди змушені були залишити свої домівки і стали вимушеними переселенцями (тимчасово переміщеними особами). Сьогодні їх майже 1 млн. 800 тисяч осіб. Переселенцям потрібні житло, робота. Країна не може у повному обсязі забезпечити їх усім необхідним, оскільки колосальні кошти йдуть на посилення армії, яка була фактично зруйнована за часи правління президента Януковича, підконтрольного президенту Росії Путіну, а також на відновлення зруйнованих будинків, інфраструктури.

 Маємо і внутрішні проблеми. Найболючіша - масштабна корупція, яка не дає нам можливості розвиватися. Від того потерпають прості люди. В умовах війни здолати це ганебне явище вкрай складно.

 Ми свідомі того, що Організація Об’єднаних Націй, дипломати, вищі посадовці багатьох країн світу роблять численні спроби зупинити Росію – країну-агресора. Але ще і ще раз просимо увесь світ тиснути на Російську Федерацію, аби припинити постачання цією країною-загарбницею зброї (у тому числі - важкої артилерії) на Схід нашої країни.

 За безпосередньої участі Росії зруйновано більше 400 кілометрів нашого кордону з цією державою. Звідти безперешкодно йдуть нескінченним потоком вантажі, які несуть смерть нашим громадянам. Російські військовики не лише навчають сепаратистів, керують ними, але й самі беруть безпосередню участь у бойових діях проти України.

 Люди доброї волі! Ми, українці, щиро сподіваємось, що народна дипломатія матиме силу і разом ми зможемо повернути мир Україні.

ПІДПИСИ ДО ЛИСТА В ООН

Акція «Напиши листа світові»

№ з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Телефон, або e-mail

Підпис

1.

     

2.

     

3.

     

4.

     

5.

     

6.

     

7.

     

8.

     

9.

     

10.

     

11.

     

12.

     

13.

     

14.

     

15.

     

16.

     

17.

     

18.

     

19.

     

20.

     


Скачати тут

Підписний лист в форматі Word