21 Січня 2018

Фестиваль колядок та щедрівок у Старій Синяві // 12 січня 2018

Transparent Christmas Pine Garland with Gold Bells Clipart-1024x260

Різдво в Україні завжди було прийнято зустрічати особливо, дотримуючись безлічі традицій. А найулюбленіша традиція на різдвяні свята у дітей – це співати колядки,  щедрівки та отримувати за них подарунки.

11 січня у залі районного Будинку культури відбувся вже традиційний захід – фестиваль колядок та щедрівок «Різдвяні передзвони».

DSCN1162

На заході були присутні заступник голови райдержадміністрації Оксана Ліщишина, голова районної ради Василь Франчук, керуючий  справами  апарату  селищної ради Оксана Бондарчук, духовенство, мешканці району.

До вітального слова була запрошена заступник голови райдержадміністрації Оксана Ліщишина, яка привітали усіх присутніх з різдвяними  святами, побажали миру, добра, успіхів, достатку, затишку в оселях, незабутніх вражень, здійснення найзаповітніших мрій та бажань в новому році. До слів вітання приєднались голова районної ради Василь Франчук, керуючий  справами  апарату  селищної ради Оксана Бондарчук.

999 as Smart O9986877646bject-1

На мистецькому святі можна було почути щедрівки та колядки у повній їх красі і звучанні – хорового, ансамблевого та  сольного виконання.

999 as Smart Obj98765432ct-1

Кожен із учасників, а це: церковний хор храму Введення Пресвятої Богородиці с.Пасічна (керівник Німець П.А.), прихожани храму Пресвятої Богородиці с. Пилява та Олексіївка, прихожани Миколаївського храму с. Залісся, прихожани храму пророка Іллі с. Адампіль, квартет Київської духовної академії, творчий колектив та солісти Старосинявського районного будинку культури – створили у залі ауру щирості і святкової радості. Вони виконали від двох до п’яти пісень, жодного разу не повторюючись, а своїм українським вбранням та символом  Різдва – віфлеємською зіркою ще більше прикрасили зал.

DSCN1420

Благочинний району Української православної церкви Іоанн Задвірний, священнослужителі храмів району доклали чимало зусиль, щоб фестиваль вийшов цікавим і пам’ятним і для гостей, і для прихожан парафії.

999 as Smart Ob999645434ject-1

Фінальним акордом фестивалю стало спільне виконання колядки, яка звучала в унісон, і понесла між люди та у світ те, що віншує кожна різдвяна пісня – заклик до миру, добра і злагоди.

Xmas-Garland-5