Архівні довідки

Відповідно до Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Закону України «Про звернення громадян» архівний відділ райдержадміністрації задовольняє запити фізичних і юридичних осіб щодо доступу до архівних документів.

За 2017 рік архівним відділом видано 776 довідок прийнятих від громадян та установ.

Основні види довідок, копій та архівних витягів, за якими звертаються:

•   -   про прийняття на роботу та звільнення з роботи в окремих установах;
  • -         направлення на навчання з сільськогосподарських підприємств та РАЙСТе;
  • -         підтвердження членства в колгоспі;
  • -         підтвердження невиробленого трудового мінімумув колгоспі;
  • -         виділення майнових паїв ( окремі колгоспи);
  • -         виділення земельних паїв ( окремі колгоспи);
  • -         про підтвердження факту обрання депутатом місцевих рад;
  • -         про виділення земельних ділянок  під соціальну сферу;
  • -         про виділення земельних ділянок під селянсько-фермерське господарство;
  • -         про виділення земельних ділянок  під особисте селянське господарство;
  • -         про надання дозволу на будівництво;
  • -         визнання права власності на земельну ділянку;
  • -         про передачу у приватнувласність земельних ділянок;
  • -         про виділення присадибнихділянок;
  • -         про надання у тичасове користування земельних ділянок;
  • -         про наділення земельнихділянок для розширення підсобного господарства;
  • -         про надання дозволу на розробкутехнічної документації щодо посвідченняправа власності на земельні ділянки;
  • -         про надання дозволу на розробкупроекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дляведеня особистого селянського господарства;
  • -         про видачу державних актів на право власності на земельну ділянку групі
  • громадян-власників земельних часток (паїв);
  • -         про відмову від земельної ділянки;
  • -         про припинення права користуванняземельними ділянками;
  • -         про оформлення права власності на будівлі;
  • -         про виділення в натурі (на місцевості)земельних ділянок групі громадян
  • власникам земельних часток (паїв);
  • -         про надання дозволу на добудову та перепланування,реконструкцію
  • -         про узаконення самовільного будівництва;
  • -         про відкриття погосподарського номера;
  • -         про взяття на квартирний облік громадян;
  • -         про надання дозволу на розміщення об’єкту торгівлі;
  • -         про перейменування вулиць;
  • -         про реєстрацію підприємницької діяльності без створення юридичної особи
  • -         про створення, ліквідацію, реорганізацію, перейменування підприємств, установ та організацій району;
  • -  опікунство.

Архівні довідки, копії та витяги видаються заявникам, їх родичам або уповноваженим особам під розписку за пред’явленням паспорта або іншого документа, що підтверджує особу. Відповідно до ст.33. Закону України “Про інформацію” ст. 20. Закону України «Про звернення громадян» запити розглядаються у місячний термін (30 діб) від дня їх отримання та реєстрації.

Упродовж цього часу звернення підлягає вивченню на предмет його задоволення, визначаються фонди та документи в яких може бути затребувана інформація, пошук необхідних даних, виконання, друкування та надсилання відповіді заявнику.

В Архівному відділі зберігаються різні документи, в тому числі: розпорядження голови районної державної адміністрації та районної ради; рішення, протоколи сесій, засідань виконкомів сільських, селищних рад; протоколи засідань правління та загальних зборів сільськогосподарських підприємств району, накази районної санстанції, районної лікарні, райспоживспілки, виборчих комісій та багато інших.

Начальник відділу Сологуб Людмила Леонідівна
Головний спеціаліст Майданевич Жанна Василівна

Адреса:

31400 смт. Стара Синява, вул.І. Фнанко, 8 (в приміщенні Будинку рад).
Тел. для довідок (03850) 2-13-65.

E-mail:st_arhiv@starasinyava-rda.gov.ua

Прийом громадян - вівторок, п’ятниця з 9.00 до 16.00