Національний конкурс «Благодійна Україна-2017» // 09 лютого 2018

alt

Згідно листа Департаменту соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації УСЗН райдержадміністрації інформує, що Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» проводиться Національний конкурс «Благодійна Україна-2017».

Національний конкурс «Благодійна Україна» - щорічний всеукраїнський конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» з метою розвитку ефективного соціально- орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, організацій.

Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 21 номінації,зокрема, «Колективне волонтерство» та «Волонтер року». Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив. Кінцевий термін подачі заявок - 15 лютого 2018 року.

Ознайомитися з умовами конкурсу, завантажити заявку можна на офіційному веб-сайті Національного конкурсу «Благодійна Україна»(http://blagoulcraine.org/ukr/about.htmn), додаткову інформацію отримати у Організаторів Конкурсу (за тел. 067-164-04-11, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , веб-сайт http.//vboabu.org.ua/).