20 Лютого 2018

Увага! Попередження! // 09 лютого 2018

За даними  Українського  Гідрометцентру, на території області  9-11 лютого  очікуються різкі зміни погоди: сніг та мокрий сніг, мокрий сніг з дощем, на дорогах ожеледиця, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, місцями хуртовини .

Такі погодні умови призведуть до погіршення видимості на дорогах, ускладнюватимуть роботу енергетиків, зв’язківців, автомобільного та електротранспорту, комунальних служб.

Управління з питань цивільного захисту населення нагадує учасникам дорожнього руху, що за таких погодних умов необхідно бути максимально уважними та обережними,  не перевищувати швидкість, рухатись на безпечної дистанції з увімкненим ближнім світлом фар.  Учасникам дорожнього руху варто перевірити гальма, зовнішні світлові прилади, справність склоочисників, системи обігріву та охолодження, утриматись від поїздок на літній гумі. Не плануйте поїздок на далекі відстані, обмежте користування власним автотранспортом.

Закликаємо за можливості утриматися від поїздок на власному транспорті.