18 Червня 2018

Комісія ТЕБ та НС розглянула питання споживання природного газу // 03 березня 2018

02 березня 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Русого Ігоря Петровича відбулося засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у якому взяли участь члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій керівники установ та організацій району.

На порядку денному було обговорено питання про вжиття заходів щодо зменшення споживання природного газу та недопущення виникнення надзвичайної ситуації в зв’язку з пониженням в системі подачі газу тиску.

Під час засідання було доведено до присутніх результати розгляду питання на Раді національної безпеки та оборони України під головуванням Президента України Порошенка П.О.,наказ Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 02.11.2017 року №687, рішення обласної комісії з питань ТЕБ і НС від 02.03.2018 року, обговорено ряд заходів щодо скорочення споживання природного газу суб’єктами господарювання до допустимого рівня.

IMG 5734

Представники Старосинявського РЕМ ПАТ "Хмельницькобленерго" та Старосинявської філії ПАТ "Хмельницькгаз", Старосинявського РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області повідомили, що сформовані аварійні бригади для попередження та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій здійснюють цілодобове чергування.

IMG 5727

Головою комісії Ігорем Русим було дано доручення:

1 – В навчальних,мистецьких,дошкільних,позашкільних закладах Старосинявського району які здійснюють опалення природним газом призупинити навчальний процес до 06 березня 2018 року включно.

2 – Вжити заходів щодо зменшення обсягів споживання природного газу об’єктами теплопостачання дошкільних навчальних закладів, за рахунок доведення температурних режимів опалення приміщень до мінімально допустимих значень.

3 – Керівникам підприємств, установ, організацій вжити заходів щодо зменшення обсягів споживання природного газу та зниження температурного режиму приміщень до допустимого рівня.

4 – Керівникам Старосинявська філія ПАТ Хмельницькгаз (Іванову О.Г.), Старосинявський РЕМ (Чернишу О.В.) забезпечити цілодобове чергування оперативних груп, аварійних бригад в постійній готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації та події.

5 – Начальнику Старосинявського РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області (Матіяшу В.В.) забезпечити готовність аварійно-рятувальної техніки, автономних джерел електроживлення для надання додаткової допомоги в разі виникнення аварій на системах життєзабезпечення.

IMG 5732