16 Липня 2018

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЛОК

Громадська організація “Громадський інформаційний простір” реалізує платформу допомоги родинам загиблих учасників антитерористичної операції – “Люди допомагають людям”

Посібник “На допомогу захисникам Батьківщини”   http://www.adm-km.gov.ua/doc/ATO/helper-ATO.pdf (права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація)

Пам’ятка демобілізованим учасника АТО

Інформація про оздоровлення та відпочинок дітей учасників АТО

Алгоритм спрямування учасників АТО з відомчих госпіталів на реабілітацію в госпіталі для ветеранів війни

протезування (ортезування) учасника АТО виробами підвищеної функціональності за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні

Психологічна реабілітація учасникам АТО

Забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників антитерористичної операції

Забезпечення соціальною та професійною адаптацією учасниів АТО

Допомога учасникам АТО з інвалідністю

Дорожня карта учасника АТО