16 Липня 2018

Підтримка осіб звільнених з полону

Управління соціального захисту населення Старосинявської районної державної адміністрації інформує, що з метою підтримки осіб, звільнених з полону 27 грудня 2017 року та 24 січня 2018 року(далі - особи, яких звільнено з полону) Кабінетом Міністрів України 31 січня 2018 року прийнято постанову № 38 «Деякі питання соціальної підтримки осіб, звільнених з полону». Постановою встановлено виплату одноразової грошової допомоги у розмірі 100 тисяч гривень кожному звільненому з полону та затверджено Порядок виплати даної допомоги.

Допомога виплачується особам, які включені до переліку осіб, звільнених з полону 27 грудня 2017 р. та 24 січня 2018 р., що формується СБУ відповідно до законодавства та передається Мінсоцполітики.

Для отримання допомоги особа, яку включено до переліку осіб, яких звільнено з полону, у строк, що не перевищує шість місяців з дня звільнення з полону, звертається до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації проживання, а у разі відсутності реєстрації місця проживання за місцем фактичного проживання, з відповідною заявою, в якій зазначаються реквізити рахунка у банку, на який перераховується допомога. До заяви додаються: копія документа, що посвідчує особу громадянина України, іноземця або особи без громадянства та копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

У разі коли прийнято рішення про виплату даної допомоги, допомога перераховується на банківський рахунок особи, яку звільнено з полону.