20 Квітня 2018

Працівники райдержадміністрації долучилися до проведення акції "За чисте довкілля" // 12 квітня 2018

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації Русого І.П. №59/2018-р від 30.03.2018 року «Про проведення в районі щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою населених пунктів» з метою приведення усіх населених пунктів району, прилеглих до них території та місця загального користування у належний санітарний стан, в Старосинявському районі стартувала щорічна Всеукраїнська акція "За чисте довкілля". До її початку райдержадміністрацією спільно з органами місцевого самоврядування був розроблений план заходів щодо благоустрою та озеленення населених пунктів району.

У цьогорічних заходах передбачений комплексний підхід, спрямований на поліпшення стану довкілля населених пунктів району, зокрема: впорядкування територій підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та підпорядкування; створення нових зелених зон у селищі та селах району; озеленення територій дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів; очистка та впорядкування придорожніх смуг автомобільних доріг державного та місцевого значення на території району; ліквідація стихійних сміттєзвалищ; впорядкування військових поховань та могил, меморіальних комплексів, пам'ятників, територій кладовищ.

201hgggjdkdl98kioerbject-1

Так, у рамках акції 11 квітня 2018 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Гурина Юрія Васильовича, працівниками райдержадміністрації висаджено понад 200 саджанців модрини європейської на території зоологічної пам'ятки природи лісового масиву природо-заповідного фонду Хмельниччини «Чарівська дача», що входить до Старосинявського лісництва ДП Старокостянтинівське лісове господарство. Висадження лісових дерев відбувалось під чітким інструктажем та наглядом лісничого Сідлецького Петра Володимировича.

Сподіваємось, що з молоденьких саджанців, виростуть високі лісові красуні – багатство Старосинявщини.

20180402hhrttrfdfect-1