16 Липня 2018

Увага! ІV-й Форум енергоефективного партнерства «ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад» // 14 квітня 2018

27 квітня 2018 року Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України заплановано проведення ІV-го Форуму енергоефективного партнерства «ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад»(проект програми додається), який відбудеться за адресою: м. Київ, Паркова дорога, 16а (КВЦ «Парковий»).

Метою Форуму є залучення приватних інвестицій для термомодернізації бюджетних установ та стимулювання промислових підприємств до енергоефективності.

У разі зацікавленості, просимо взяти участь у зазначеному заході.

Для реєстрації необхідно до 13.04.2018 року повідомити Держенергоефективності та зареєструватись на сайті за посиланням   http://saee.gov.ua/uk/events/oreviews/2261.

При виникненні додаткових питань, просимо звертатись до відділу регіонального менеджменту за тел.: 590-54-15, 590-59-64.

Проект порядку денного Форуму

Географія ЕСКО-тендерів