27 Травня 2018

Увага!!! Запрошуємо до участі у грантових проектах // 14 травня 2018

• Конкурс екологічних громадських ініціатив від Західноукраїнського ресурсного центру

Триває конкурс проектів екологічних громадських ініціатив від Західноукраїнського ресурсного центру для українських неурядових організацій, що діють на території Закарпатської, Івано-Франківської, а також які перебувають під контролем української влади Донецької та Луганської областей.

Пріоритети конкурсу:вирішення екологічних проблем на об’єктах природо­охоронного та природо-заповідного фонду.

Кінцевий термін подачі заявок: 13 травня 2018 року.

Сума гранту: 90 тис. гривень.

Детальніша інформація про конкурс:Програма екологічних громадських ініціатив.

• Конкурс грантів від Вишеградського фонду

Триває конкурс грантів для фінансової підтримки проектів, що сприяють процесам демократизації в країнах, від Вишеградського фонду.

Пріоритети конкурсу:регіональний розвиток, міжнародна співпраця, сталий розвиток у Центральній та Східній Європі.

Кінцевий термін подачі заявок: 1 червня 2018 року.

Детальніша інформація про конкурс:Visegrad+ Grants.

•
  • Премії у галузі сталого та відповідального туризму від Skal International для громадських організацій та державних установ з усього світу

Відкрито конкурс заявок на отримання премії за підтримку розвитку сталого та відповідального туризму від SkalInternational.

Пріоритети конкурсу:розвиток відповідального та сталого туризму, розвиток сільської місцевості та біорізноманіття, популяризація туристичних визначних пам'яток, підтримка туроператорів і туристичних агентів.

Кінцевий термін подачі заявок: 30 червня 2018 року.

Детальніша інформація про конкурс:Skal international Sustainable Awards.

•
  • Конкурс проектів регіонального співробітництва від Фонду грантів Європейського економічного простору та Норвегії

Триває конкурс проектів від Фонду грантів Європейського економічного простору та Норвегії для регіонального співробітництва.

Пріоритети конкурсу:регіональне співробітництво, транскордонне татранснаціональне співробітництво, економічний розвиток, інновації, соціальна інтеграція, працевлаштування молоді, скорочення бідності, покращення навколишнього середовища, розвиток культури та громадянського суспільства.

Кінцевий термін подачі заявок: 1 липня 2018 року.

Сума гранту: від 1 млн євро на проект.

Детальніша інформація про конкурс:EEAandNorwayGrants.

•
  • Конкурс грантів у рамках проекту USAID«Агросільрозвиток» на впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в ОТГ

Оголошено конкурс грантів у рамках проекту USAID«Підтримка аграрного і сільського розвитку (Агросільрозвиток)» на впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в об’єднаних територіальних громадах.

Пріоритети конкурсу:розвиток бізнесу, вдосконалення надання комунально- побутових послуг, розвиток туризму і гостинності, розвиток аграрної маркетингової інфраструктури, впровадження енергоефективних технологій на території ОТГ.

Кінцевий термін подачі заявок: 28 грудня 2018 року.

Сума гранту: від 270 тис. до 675 тис. гривень.

Детальніша інформація про конкурс:Проект USAID«Агросільрозвиток».

• Демократичні гранти від Посольства США

Постійно діючий конкурс проектних заявок від Посольства США для громадських організацій, що сприяють розвитку та освіті громадянського суспільства в Україні.

Пріоритети конкурсу:розвиток громадянського суспільства, верховенство права, громадська освіта та адвокація, розв'язання конфліктів та зміцнення довіри, громадянська освіта.

Кінцевий термін подачі заявок: заявки приймаються на постійній основі. Середня сума гранту: від 5 тис. до 15 тис. доларів.

Детальніша інформація про конкурс:DemocracySmallGrants.