27 Травня 2018

Знято карантинні обмеження, що були встановлені у зв’язку із захворюванням на сказ // 16 травня 2018

Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Старосинявській райдержадміністрації (ДНПК), яку очолює перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Гурин, 16 травня 2018 року зняла карантин з с. Липки Старосинявського району, який був запроваджений рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Старосинявській райдержадміністрації від 14 березня 2018 року.

IMG 6970

Після виконання комплексу заходів, передбачених планом щодо ліквідації сказу, взяли до уваги відсутність нових хворих і підозрюваних у захворюванні на сказ у зоні контролю впродовж останніх 2-х місяців.

IMG 6978

Виконавчому комітету Старосинявської селищної ради рекомендували провести роз’яснювальну роботу серед населення про небезпеку захворювання тварин та людей на сказ та необхідність проведення вакцинації собак та котів проти сказу, а також обстежити стан благоустрою закинутих будинків, в яких ніхто не проживає, з метою недопущення заселення в них диких та безпритульних тварин.