18 Червня 2018

Відбулося навчання з інженерно-технічними працівниками // 11 червня 2018

08 червня поточного року на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 20.11.2017 року № 11/2018-р відбулося навчання з інженерно-технічними працівниками районних установ і Старосинявської об’єднаної територіальної громади, які очолюють пости і ланки з обслуговування захисних споруд для персоналу і населення.

Заняття провів викладач курсів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області Олександр Гусарський.

Звертаємо увагу жителів Старосинявщини на необхідність знання про розташування укриттів для громадян, підтримування їх в належному стані.

bondar