18 Червня 2018

Спартакіада серед збірних команд державних службовців області // 11 червня 2018

6c184cV

Вже вісімнадцятий рік поспіль з ініціативи Міністерства молоді та спорту України, Національного агентства України з питань державної служби та Центрального комітету профспілки працівників державних установ України проводиться Спартакіада серед збірних команд державних службовців всіх регіонів України. На всіх етапах Спартакіади проводяться змагання з міні футболу (футзалу), волейболу, тенісу настільного, шахів та шашок у відповідності з діючими правилами змагань, затвердженими федераціями з видів спорту.

Пропагування здорового способу життя, залучення державних службовців до занять фізичною культурою та спортом, організація дозвілля та активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту – це основні завдання та мета проведення спартакіад серед команд державних службовців.

Так, 09 червня в м. Хмельницькому на стадіоні «Поділля» збірна команда державних службовців Старосинявського району на чолі із першим заступником голови районної державної адміністрації Юрієм Гуриним, заступником голови Оксаною Ліщишиною та керівником апарату Ольгою Баллою взяла участь в урочистій церемонії відкриття Спартакіади серед державних службовців Хмельниччини у 2018 році.

З відкриттям спортивного заходу привітав учасників та побажав успіхів у змаганнях керівник апарату обласної державної адміністрації Юрій Бирка.

Всі учасники спартакіади серед державних службовців отримали заряд бадьорості і оптимізму та продемонстрували свої вміння та навики у зазначених видах спорту.

За результатами цих змагань буде укомплектована збірна команда Хмельницької області, яка цьогоріч візьме участь у Всеукраїнській Спартакіаді державних службовців.