Ремонт доріг – на контролі райдержадміністрації // 11 червня 2018

Стан доріг це не тільки«обличчя району» - це соціально-економічна складовайого життєдіяльності. Тож, цій проблемі постійно приділяється увага районної державної адміністрації та докладаються чималі зусилля для ремонту та відновлення дорожнього покриття. Ця робота значно пожвавилась в 2018 році з утворенням філії «Старосинявський райавтодор» керівник Мартинюк Микола Дмитрович.

Так, 11 червня 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Русого Ігоря Петровича відбулася апаратна нарада за участю керівників апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій начальник Старосинявського райавтодору Мартинюк Микола Дмитрович відзвітував про процес ремонту доріг в районі.

Микола Дмитрович повідомив присутніх про стан виконання робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг за травень згідно плану на 2018 року.

Таким чином загальна сума виконаних робіт по філії «Старосинявський райавтодор» за травень 2018 року по дорогах місцевого та державного значення склала 709,445 тис.грн, а саме:

По дорогам місцевого значення від Державного Підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг» надійшло коштів в розмірі 320,806 тис. грн. Виконано і здано робіт на суму 219,985 тис. грн., що складає 69 % від плану, в т.ч.:

- ліквідовано 211 м2 ямковості дорожнього покриття автомобільної дороги Паплинці –Залісся на суму 104 тис. грн.

- здійснено ремонт та фарбування елементів штучних споруд (містків) в селах Миколаївка, Красносілка, Пилява на суму 31 тис. грн.;

- здійснено ремонт та фарбування тросового огородження в с. Пилява на суму 1,3 тис. грн.;

- ліквідовано вибоїни білощебеневих покриттів, здійснено планування узбіч на автомобільній дорозі Стара Синява – Травневе на суму 64,8 тис. грн.;

- встановлено та замінено дорожні знаки, стояки та опори на суму 16,0 тис. грн.;

- приведено в належний санітарний стан та естетичний вигляд обстановки дороги та смуги відведення на суму 2,9 тис. грн.

По дорогам державного значення від Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області планове завдання складає 80,647 тис. грн., виконано робіт на суму 64,677 тис. грн., в т.ч.:

- ліквідовано 75 м2 вибоїн дорожнього покриття автомобільної дороги Остропіль – Вовковинці (на відрізку Адампіль – Перекора) на суму 34,8 тис. грн.;

- здійснено ремонт та фарбування елементів штучних споруд (містків) в селах Заставці, Чехи на суму 26,8 тис. грн;

- приведено в належний санітарний стан обстановку дороги та смуги відведення на суму 3,0 тис.грн.

- розпочато роботи по ремонту моста у смт Стара Синява.

На автомобільній дорозі С 231501 Щербані – (Старий Остропіль – Вовковинці) згідно Договору №90 від 22.05.2018 року на «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг місцевого значення Хмельницької області (роботи з ліквідації пошкоджень та деформацій покриття проїзної частини доріг) Новоушицького, Віньковецького, Деражнянського, Летичівського, Старосинявського районів» було ліквідовано 927 м2, для чого було використано 111,2 т асфальтобетону. Сума виконаних робіт становить 424,783 тис.грн., що складає 70 % вартості вищевказаного договору.

Районна державна адміністрація

за матеріалами філії «Старосинявський райавтодор»