18 Червня 2018

Очільник району взяв участь в сільськогосподарському семінарі // 13 червня 2018

20180613 104821

13 червня 2018 року голова районної державної адміністрації Ігор Русий та заступник голови райдержадміністрації Оксана Ліщишина на запрошення ТОВ «ДСВ-Україна» спільно з МПП Фірмою «Ерідон», які здійснюють свою діяльність у Старосинявському районі, взяли участь у роботі семінару на тему: «Озимі культури від компанії «ДСВ»: селекція, технологія. Оптимальні рішення від технологічних експертів компанії «ЕРІДОН» у системі живлення озимих».

Учасниками події стали керівники сільськогосподарських підприємств, фермери, агрономи агроформувань, яких об’єднав інтерес до тематики семінару.

20180613 104440 Burst01

До присутніх звернувся голова райдержадміністрації Ігор Петрович, який зазначив, що проведення такого заходу на Старосинявщині є невипадковим, адже наш край з діда прадіда аграрний. На сьогоднішній день обробляється 44 тис. га землі, тому впровадження новітніх технологій в цьому процесі є неминучим. Керівництво району зацікавлене в залученні інвестицій. Будуть інвестори – буде розвиток району. Очільник побажав плідної роботи учасникам семінару, практичних вирішень важливих питань сільськогосподарського виробництва.

Далі виступив представник компанії «ДСВ» Микола Козлик, який наочно розповів про вирощування пшениці та інших сільськогосподарських культур. До виступу долучився директор компанії «ДСВ» Ярослав Теличко.

Під час заходу були проведені презентації сортів і технології вирощування озимої пшениці від ТОВ ДСВ Україна та сучасний розвиток селекції гібридів ріпаку озимого на прикладі продуктів ДСВ.

Відвідувачам були також представлені нові продукти у лінійці спеціальних та мікродобрив та досліди з технології підживлення і захисту рослин.

20180613 104608 Burst01

Спеціалісти сільгосппідприємств мали можливість обмінятися досвідом вирощування пшениці та інших сільськогосподарських культур.

20180613 104352

В рамках проведення Дня поля учасники заходу відбули до села Гончариха Старосинявського району для огляду демонстраційних ділянок посівів озимого ріпаку гібридів вітчизняної та закордонної селекції.