16 Липня 2018

ДСНС інформує: продовжується проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи із відпочиваючими біля водойм // 09 липня 2018

9 липня рятувальники Старосинявщини продовжили проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи із відпочиваючими біля водоймів.

Співробітники ДСНС відвідали річки, озера, та місця масового скупчення громадян в традиційних для цього місцях відпочинку.

Рятувальники розповідали про цьогорічну статистику загибелі людей на воді та причини, які найчастіше призводять до утоплення.

Під час профілактичних бесід фахівці нагадали громадянам про необхідність суворо дотримуватися правил безпечної поведінки та залишили на пам’ять інформаційно-просвітницькі листівки із основними рекомендаціями та зазначенням екстреного номеру Служби порятунку 101.

altaltalt

Старосинявський районний сектор ГУ ДСНС України