16 Липня 2018

На відрізку дороги Стара Синява-Уласово-Русанівка ведуться ремонтні роботи // 11 липня 2018

Надійність та добротність автомобільних  доріг – це забезпечення розвитку кожного району, збереження довговічності експлуатації автотранспорту та забезпечення безпеки руху на шляхах. Те, що дороги у районі потребують негайного ремонту, щоденно прозуміє кожен житель району, як водій, так і пішохід.

Тому питання тримається на постійному контролі голови районної державної адміністрації. Майже щотижня робоча група з фаховими спеціалістами здійснює виїзди на місця, де ведуться дорожні роботи.

Один із таких виїздів було здійснено 11 липня 2018 року першим заступником голови районної державної адміністрації Юрієм Гуриним, начальником відділу містобудування, архітектури, будівництва та з питань житлово-комунального господарства райдержадміністрації Володимиром Кондратюком, начальником філії «Старокостянтинівський райавтодор» Миколою Леськовим, начальником філії «Старосинявський райавтодор» Миколою Мартинюком, на відрізок дороги Стара Синява-Уласово-Русанівка (протяжністю 1,6 км), де тривають дорожні роботи, що проводяться філією «Старокостянтинівський райавтодор». Проведення поточного середнього ремонту зазначеного відрізку дороги сполучить дорожнім полотном з асфальто-бетонним покриттям раніше збудовану дорогу по смт. Стара Синява (мікрорайон Братки) та капітально відремонтовану дорогу від села Уласово-Русанівка до села Теліженці.

IMG 76rusanivka24

Проведення ремонту ініційовано Старосинявською районною державною адміністрацією в 2017 році та підтримано Хмельницькою обласною державною адміністрацією і Службою місцевих автодоріг. Відповідно до чого в поточному році проведено тендерні процедури, переможцем яких стала філія «Старокостянтинівський автодор».

Основна увага керівництва району була звернута на терміни та якість виконання робіт, забезпечення необхідними матеріалами, вчасність освоєння коштів, адже з Державного дорожнього фонду через Службу місцевих автодоріг на ремонт відрізку дороги Стара Синява – Уласово-Русанівка (дорога загального користування обласного значення Стара Синява – Дубова) було виділено 4,8 млн.грн.

Підсумовуючи візит, перший заступник голова райдержадміністрації наголосив: «Одним із основних пріоритетів роботи влади в районі є забезпечення населення якісними та добротними дорогами, які б відповідали вимогам та потребам людей нашого району у вільному пересуванні територією як власним транспортним засобом, так і отриманням своєчасних послуг в забезпечені автобусним сполученням, вільним і вчасним доїздом рятувальних служб, швидкої допомоги, шкільних автобусів тощо. А це запорука життя і здоров’я наших людей,підвищення комфортних умов проживання в сільській місцевості.».