ДСНС інформує: здійснено перевірку дотримання аграріями протипожежних заходів // 11 липня 2018

Аби жнивна кампанія пройшла без втрат, по всій країні рятувальники перевіряють дотримання аграріями протипожежних заходів в місцях збирання, переробки та зберігання зернових.

Як правило, основними причинами виникнення пожеж на хлібних ланах є необережне поводження з вогнем, навмисне випалювання стерні, а також порушення правил експлуатації машин та агрегатів.

Тож, з метою попередження виникнення пожеж та загорянь на хлібних масивах, з початком жнив в Україні проводиться інформаційно-профілактична робота, спрямована на забезпечення належного стану пожежної безпеки на сільгосппідприємствах.

Зокрема, упродовж 11 липня працівниками Старосинявського районного сектору було обстежено поля, які знаходяться на території Старосинявського району.

alt alt

Особливу увагу рятувальники звертали на технічний стан комбайнів, а також наявність на зернозбиральних агрегатах, тракторах та автомобілях сертифікованих вогнегасників.

Окремо керівникам сільгосппідприємств було наголошено на тому, що в період збирання врожаю категорично забороняється спалювання стерні, післяжнивних залишків та розведення багать на полях, зокрема і на тих, де жнива завершилися.

Старосинявський районний сектор ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області