Обласний конкурс журналістських робіт у 2018 році на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Хмельницької області // 03 серпня 2018

Хмельницька обласна рада в рамках діяльності Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошує проведення чергового обласного конкурсу журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Хмельницької області.

Конкурс присвячений висвітленню започаткованої в Україні масштабної реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, а також кращим практикам, ініціативам й позитивним зрушенням в розвитку громад Хмельницької області.

Номінації Конкурсу

До участі у Конкурсі допускаються матеріали, створені у 2017-2018 роках в наступних чотирьох номінаціях:

• «Краща онлайн-публікація»

• «Краща публікація у друкованих ЗМІ»

• «Кращий радіоматеріал»

• «Краща телепрограма, сюжет».

На Конкурс приймаються роботи з тематики реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади, які висвітлюють різні аспекти процесу реформування.

В кожній з чотирьох номінацій визначаються три переможці, які нагороджуються дипломами та грошовими преміями у розмірі:

І премія     – 10000 грн.

ІІ премія    – 7000 грн.

ІІІ премія   – 5000 грн.

Учасники Конкурсу

Учасниками Конкурсу можуть бути автори матеріалів, розміщених вперше у 2017-2018 роках у національних, регіональних та місцевих друкованих та електронних ЗМІ усіх типів (теле- та радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа) та форм власності (державної, приватної, комунальної).

Кожен учасник може подати на Конкурс одну роботу в будь-якій із номінацій.

Для участі в Конкурсі необхідно до 31 жовтня 2018 року заповнити аплікаційну форму Конкурсу  та додати до неї одну роботу (публікацію, або аудіо- чи відеозапис) у вигляді посилання (link) на цю роботу, яка попередньо завантажується автором на файлообмінні хмарні сервіси або до мереж YouTube, Vimeo, SoundCloud та має знаходитися там у вільному доступі до моменту оголошення переможців Конкурсу.

Рішення про визначення переможців Конкурсу буде оголошено до Дня місцевого самоврядування 7 грудня 2018 року та оприлюднено на офіційному сайті Хмельницької обласної ради, в газеті «Подільські вісті» та в інших засобах масової інформації.

Детальна інформація про умови та порядок проведення Конкурсу за посиланням  http://km-oblrada.gov.ua/pro-oblasniy-konkurs-zhurnalistskikh, тел. (0382) 76-53-33 або e-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ,   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Додатки:

1.Буклет