Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади державної служби // 14 вересня 2018

15 вересня 2018 року під головуванням начальника загального відділу Віталія Стасюка відбувся конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста юридичного сектору апарату районної державної адміністрації.

IMG 8015

Рішення про проведення конкурсу було прийнято наказом від 20.08.2018 року № 46/2018-н/к, оголошення про проведення конкурсу розміщено на веб-сайті та офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук Старосинявської районної державної адміністрації.

Конкурсна комісія у складі п’яти осіб розглянула заяви зі всіма матеріалами для участі у конкурсі від одного учасника – Латки Анатолія Миколайовича.

IMG 8010

Конкурсант був допущений до участі у конкурсі та пройшов тестування на знання законодавства України, після чого за результатами тестування та співбесіди конкурсна комісія прийняла рішення рекомендувати керівнику апаратурайонної державної адміністрації призначити його на посаду державної служби.