На варті життя кожного українця // 14 вересня 2018

Враховуючи значний внесок працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей, Президентом України було видано Указ №830 від 12 вересня 2008 року «Про День рятівника»,відповідно до якого щороку 17 вересня відзначається День рятівника.

Так, 15 вересня відбулося урочисте зібрання, присвячене відзначенню Дня рятівника – професійного свята пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань та служб, які несуть відповідальність за вирішення загальнодержавного значення, забезпечення надійного захисту національного багатства, захисту людей від вогню та стихій. Це день сильних та відважних людей, які приходять на допомогу під час стихійних лих, техногенних катастроф, дорожніх аварій та інших надзвичайних ситуацій.

Привітати працівників 34 ДПРП ГУ ДСНС України у Хмельницькій області завітали: перший заступник голови райдерждамністрації Юрій Гурин, голова районної ради Василь Франчук, заступник селищного голови Світлана Лакуста, керуючий справами апарату Старосинявської селищної ради Оксана Бондарчук.

Перш за все, із вітальним словом виступив перший заступник голови райдержадміністрації Юрія Гурина, який привітав усіх працівників цивільного захисту із професійним святом та відмітив, що рятувальник – це одна із найскладніших професій нашого сьогодення, яка вимагає готовності не вагаючись, у будь-яку хвилину прийти на допомогу іншим, інколи навіть ціною власного життя. "Запобігти! Врятувати! Допомогти!" – ці три слова є девізом служби, який засвідчує гуманність та жертовність цієї професії.

З словами привітань до присутніх звернувся голова районної ради Василь Франчук, який подякував рятувальникам за самовіддану працю, мужність, постійну готовність до захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання та реагування на них. Посадовець побажав усім здоров’я, благополуччя, якомога менше важких викликів та наснаги в їхній нелегкій справі.

4 rativnuk

У рамках святкування спільними Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради були нагородженні кращі рятівники Старосинявщини:

-диспетчера - Найка Віктора Миколайовича

-начальника відділення - Шевчука Ігоря Михайловича

До вітального слова запросили заступника селищного голови Світлану Лакусту, яка побажала всім, хто присвятив своє життя професії рятувальника, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України та нагородила Почесними грамотами селищної ради:

3 rativnuk

-інженера (пожежно-рятувальних робіт) - Іванова Романа Вікторовича

-пожежного рятувальника - Блажко Сергія Вікторовича

Також привітав своїх колег т.в.о. начальника Старосинявського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області майор служби цивільного захисту Мирослав Явдощук. Він відзначив роль рятувальників, їхній вклад в забезпечення захисту людського життя та збереження екосистеми району і відзначив грамотами:

1rativnuk

-пожежного рятувальника - Мазура Максима Володимировича

-пожежного рятувальника - Ляшок Івана Володимировича

-водія - Каневського Андрія Вадимовича

-водія - Навроцького Миколу Євгеновича

-диспетчера - Капляр Володимра Валерійовича

На згадку про святковий день учасниками заходу було зроблено спільну світлину.

2rativnuk