Відбулася селекторна нарада з питань проведення комплексу осінньо-польових робіт та підготовки тваринництва до зимово- стійлового періоду // 08 жовтня 2018

5 жовтня поточного року під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка та директора Департаменту агропромислового розвитку,екології та природних ресурсів Олега Омелянюка відбулась селекторна нарада з питань, проведення комплексу осінньо-польових робіт та підготовки тваринництва до зимово-стійлового періоду.

У районній студії селекторного зв’язку були присутні: перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Гурин, в.о. начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван Луценко, спеціалісти управління та запрошені. Про хід збирання врожаю і сівби озимих культур під урожай 2019 року в агроформуваннях області доповів Олег Тимифійович Омелянюк.

Також, було заслухано рекомендації директора ХДСГДС Віктора Молдована, щодо строків сівби та догляду за озимими культурами. Про прогноз погодних умов на час проведення комплексу збиральних робіт розповів директор обласного центру з гідрометеорології Юрій Вороновський. Щодо підготовки тваринництва до зимово-стійлового періоду доповів начальник відділу організації виробництва продукції тваринництва Василь Борилюк.

Управління агропромислового

розвитку райдержадміністрації