Працівники соціальної сфери Старосинявщини відсвяткували професійне свято // 02 листопада 2018

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 року № 374/99 країна вшановує соціальних працівників - людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія. Тисячі людей відчувають турботу, увагу і доброзичливість від працівників соціальної сфери.

45205568 321100878706216 4373097741866237952 n

Напередодні свята, 2 листопада 2018 року, зала районного будинку культури зібрала фахівців управління соціального захисту населення Старосинявської райдержадміністрації, відділу з питань призначення та перерахунку пенсій №15 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, відділу надання соціальних послуг Старосинявської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості, Новосинявського будинку - інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Старосинявського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради, Старосинявського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Старосинявського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Надія", служби у справах дітей Старосинявської райдержадміністрації, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

У заходах з цієї нагоди взяли участь голова райдержадміністрації Василь Франчук, голова районної ради Василь Олійник, селищний голова Віталій Здебський.

631soz

У своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Василь Володимирович висловив слова глибокої поваги та вдячності усім представникам соціальної сфери району за той вагомий внесок, який вони роблять своєю щоденною працею, опікуючись проблемами жителів краю.

За сумлінну працю, професіоналізм, компетентність при виконанні посадових обов’язків, вагомий особистий внесок у реалізацію державної соціальної політики та з нагоди свята голова райдержадміністрації Василь Франчук, голова районної ради Василь Олійник та селищний голова Віталій Здебський нагородили кращих працівників соціальної сфери грамотами та подяками.

8y5soz

Спільними Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджено:

ГАРНИК Людмилу Іванівну - провідного фахівця з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Старосинявської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості;

ГРИГОРЦЯ Василя Степановича - підсобного робітника Новосинявського будинку - інтернату для громадян похилого віку та інвалідів;

ГУК Нілу Миколаївну - начальника відділу прийому громадян управління соціального захисту населення Старосинявської райдержадміністрації;

КОЗЛИКА Олександра Віталійовича - головного спеціаліста служби у справах дітей Старосинявської райдержадміністрації;

ЛІСКОВУ Людмилу Миколаївну - начальника відділу обробки документів управління соціального захисту населення Старосинявської райдержадміністрації;

ТАРНАВСЬКУ Валентину Василівну - головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунку пенсій № 15 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області;

ШПАК Валентину Степанівну - начальника відділу з питань призначення та перерахунку пенсій № 15 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області;

ЯНЧУК Тетяну Василівну - соціального робітника с. Пилява Старосинявського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Захід пройшов у теплій атмосфері, сповнений несподіванками та сюрпризами для «винуватців» цієї події. Зокрема присутніх порадував показ слайдів з підбіркою фото-світлин працівників соціальної сфери у святковій та буденній атмосфері.

Працівники відділу культури душевними піснями забезпечували святковий настрій і атмосферу свята.