Конкурс // 06 листопада 2018

«Відповідно до статей 17, 21, 22 та 23 Закону України «Про державну службу», Старосинявська районна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця районної державної адміністрації:

- завідувач юридичного сектору апарату Старосинявської районної державної адміністрації Хмельницької області

З кваліфікаційними та іншими вимогами до осіб, які бажають взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади, терміном подання документів та іншою інформацією щодо проведення конкурсу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби у розділі «Вакансії державної служби», оголошення №110756.

або за посиланням:  Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади.

Довідки можна отримати за адресою: смт. Стара Синява, вул. Івана Франка, 8 районна державна адміністрація, другий поверх, відділ управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації.

Телефон для довідок: (03850)2-13-65