Голова райдержадміністрації провів нараду щодо питань надання субсидій // 07 листопада 2018

Комунальні послуги зросли у ціні, тому споживачам залишається одне - спо­діватися на допомогу державної програми житлових субсидій.

soz i znap  1

07 листопада 2018 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Василя Франчука відбулась робоча нарада щодо вико­нання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 р. №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами від 17.10.2018 р. № 841).

У нараді прийняли участь: заступник голови райдержадміністрації Оксана Ліщишина, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Михайло Косташ, перший заступник селищного голови Андрій Карпушин, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Полюляк, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Швець, начальник юридичного відділу апарату селищної ради Ігор Шевчук, начальник відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету селищної ради Ганна Окоманчук, начальник Центру надання адміністративних послуг селищної ради Наталія Куцоколь.

soz i znap  2

soz i znap  3

Надання субсидій цьогоріч - процес об’ємний і над рішенням усіх нагальних проблем працюють усі підпорядковані ін­станції. Аби все пройшло без ускладнень, без соціальної напруги та зайвого ажіотажу учасники робочої наради 6-го листопада покро­ково спланували відповідні заходи. В процесі обговорення учасники мали змогу задавати питання і почути уточнюючі відповіді на них.

Обговорено питання реалізації механіз­му дії за новою процедурою оформлення та питання взаємодії між Центром надання адміністративних послуг селищної ради та управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації, зокрема щодо видачі довідок про склад сім’ї та про обмін інформацією про доходи осіб.

Відтак учасники наради дійшли спільних рішень щодо належного виконання поставлених завдань Президентом України та Урядом.