Відбулось нарада щодо організації дорожнього руху в Старосинявському районі // 07 листопада 2018

IMG 0249

07 листопада 2018 року під головуванням голови районної державної адміністрації Василя Франчука відбулось засідання наради, на якій розглядалось питання розроблення схеми організації дорожнього руху в Старосинявському районі.

Участь у нараді взяли: голова районної ради Василь Олійник, перший заступник селищного голови Андрій Карпушин, заступник начальника Старосинявського відділення поліції Старокостянтинівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області, майора поліції Олександр Пасічник, начальник сектору реагування патрульної поліції Старосинявського відділення поліції Вячеслав Вишинський, начальник філії «Старосинявський райавтодор» Микола Мартинюк,.начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва та з питань житлово-комунального господарства райдержадміністрації Володимир Кондратюк, керівник КП "Старосинявський комунгосп" Старосинявської селищної ради Ігор Федорчук.

Присутні вирішили повторно зібратися із остаточними пропозиціями наступного тижня.