Відбулась нарада- навчання на тему: «Про проведення навчання з питань дотримання біобезпеки свиногосподарств» // 27 листопада 2018

27 листопада поточного року згідно плану роботи Старосинявського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області на базі ДП «ДГ Пасічна» НВЦ «Соя» НААН» відбулась нарада- навчання на тему: «Про проведення навчання з питань дотримання біобезпеки свиногосподарств».

NOR 0002655 017032 20181127100639 0015

В нараді – навчанні прийняли участь фахівці районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, спеціалісти управління агропромислового розвитку Старосинявської районної державної адміністрації, керівники та спеціалісти тваринницької галузі ДП «ДГ Пасічна» НВЦ «Соя» НААН» .

NOR 0002655 017032 20181127101630 0016

Відкрив нараду начальник Старосинявського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Василь Заворотний, який у своєму виступі детально розкрив питання актуальності проведення заходів з профілактики та недопущення збудника африканської чуми свиней на території району. Про стан тваринницької галузі в сільськогосподарських підприємствах району доповів в.о.начальника управління агропромислового розвитку Старосинявської райдержадміністрації Іван Луценко. Щодо дотримання законних вимог інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней розповів присутнім заступник начальника – начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Старосинявського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Володимир Баша. Про заходи з посилення біобезпеки в умовах африканської чуми свиней доповів головний спеціаліст Старосинявського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Олександр Міщук.

NOR 0002655 017032 20181127101645 0017

Підвів підсумки наради – навчання та визначив першочергові завдання в роботі по недопущенню збудників гостроінфекційних захворювань до свиногосподарства          ДП «ДГ Пасічна» НВЦ «Соя» НААН» начальник Старосинявського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Василь Заворотний.

Управління агропромислового

розвитку Старосинявської РДА