Відбулось чергове засідання районна комісія з питань ТЕБ та НС // 29 листопада 2018

Відповідно до чинного законодавства при райдержадміністрації постійно діє  районна комісія з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, метою діяльності якої є координація дій органів виконавчої влади  та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, пов’язаних із забезпеченням техногенно – екологічної безпеки, захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій і реагування на них.

IMG 1659

Так, 28 листопада 2018 року під головуванням голови районної державної адміністрації Василя Франчука відбулось чергове засідання районна комісія з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядку денному розглядались такі питання:

1. Про стан техногенної і пожежної безпеки на об’єктах з використанням легкозаймистих і вибухонебезпечних речовин в районі.

2. Про підготовку органів виконавчої влади, самоврядування до дій попередження НС в осінньо-зимовий період 2018/2019 рр.

3. Про стан матеріальних резервів місцевого рівня для ліквідації та попередження наслідків НС.

4. Про підсумки літнього сезону відпочинку на водних об’єктах району в 2018 році.

5. Про створення ремонтного фонду комплектуючих для своєчасного відновлення пожежних гідрантів, пожежних водоймищ та водонапірних башт. Також передбачити в сільській місцевості підїзди з твердим покритям до усіх природних водоймищ.

6. Передбачити виділення коштів на продукти харчування під час розгортання мобільних та стаціонарних пунктів обігріву.

7. Про ситуацію щодо незадовільного стану гідротехнічної споруди Старосинявського водосховища ( став «Христосів»)

8. Про укладання договорів на оренду ставків та водоймищ, та передбачити будівництво пірсів для забору води пожежним автомобілем, утримання під’їздів до них та при виникненні надзвичайних ситуацій безперешкодно надавати воду для їх ліквідації в необхідній кількості.

IMG 1653

Усі проблемні питання, висновки та пропозиції внесено до протокольного рішення комісії з питань ТЕБ і НС, з яким уже незабаром ознайомляться виконавці.

Підсумовуючи засідання комісії, було акцентовано увагу посадовців на належне виконання всіх протокольних рішень та персональну відповідальність посадових осіб за належне виконання ними завдань.