Відбулось позачергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини // 03 грудня 2018

Під головуванням голови Старосинявської районної державної адміністрації Василя Володимировича Франчука 03 грудня 2018 року відбулось позачергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини, проведення якого було обумовлено виникненням нагальної необхідності у прийнятті рішення органу опіки та піклування про негайне відібрання малолітньої дитини в матері у зв’язку з виникненням загрози її життю та здоров’ю.

IMG 1697

Відкриваючи засідання комісії Василь Володимирович наголосив, що члени комісії, при прийнятті рішень, які стосуються вирішення долі дітей, повинні керуватись виключно інтересами дітей.

Координація зусиль установ та організацій соціальної сфери спрямована на реалізацію права дітей на проживання та виховання в гідних умовах.

IMG 1707

На засіданні комісії з питань захисту прав дитини розглянуто 1 питання про негайне відібрання малолітньої дитини в матері у зв’язку з загрозою її життю та здоров’ю, відповідно до чого прийнято рішення, що спрямоване на захист прав та законних інтересів дитини, та підготовлено проект розпорядження Старосинявської районної державної адміністрації.

Служба у справах дітей