На порядку денному позачергового засідання комісії з питаньТЕБ та НС - стан захворюваності на кір // 03 грудня 2018

IMG 17grtdfyoioo38

03 грудня, у Старосинявській райдержадміністрації відбулося позачергове засідання комісії з питаньТЕБ та НС.

Провів засідання голова райдержадміністрації, голова районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Василь Франчук.

На засіданні розглянули питання: «Про стан захворюваності на кір в Старосинявській ЗОШ І-ІІ ступенів №1 і заходи профілактики захворюваності».

IMGgrtdfyoio 1750

IMG 17grtdfyoio62

Про ситуацію із захворюваністю на кір проінформував Пузирук Олександр Миколайович - Начальник відділу освіти, молоді, спорту культури виконавчого комітету Старосинявької селищної ради, який повідомив комісію про загальний стан відвідування шкільних та дошкільних закладів в районі.

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення, комісія вирішила одноголосно - з 3 грудня 2018 року по 9 грудня 2018 року призупинити освітній процес в Старосинявській ЗОШ І-ІІ ступенів №1 у зв’язку з випадками захворювання учнів данної школи на кір, у яких не було зроблено відповідних щеплень, з проведенням необхідних заходів щодо профілактики поширення хвороби.