Вітання голови райдержадміністрації Василя Франчука та голови районної ради Василя Олійника з Днем Збройних сил України // 05 грудня 2018

Дорогі захисники Української держави!

Шановні військовослужбовці!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради
прийміть найщиріші вітання з нагоди свята -  Дня Збройних сил України.

У цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність.

Це - свято наших ветеранів, чиї скроні вже вкриті сивиною, а груди увінчані нагородами,  молодих солдатів та учасників АТО, які сьогодні стоять в строю на захисті нашої країни,  усіх чоловіків, які проходили військову службу і завжди готові стати на захист своїх родин, домівок, своєї землі.

Захист кордонів рідної землі, служба в лавах збройних сил це -  покликання та обов’язок справжніх чоловіків.

Дорогі солдати і офіцери, нехай і надалі буде цілеспрямованою та плідною Ваша діяльність, ніколи не вичерпується енергія і натхнення, а щира любов до України та народна повага надихають Вас на нові звершення у благородній справі служіння та захисту держави. Здоров’я, щастя, миру і злагоди Вам і Вашим родинам.

Голова районної державної адміністрації

В. Франчук