День Збройних сил України // 06 грудня 2018

06 грудня в центральній районній бібліотеці, з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, відбулося тематичне засідання круглого столу за участі заступника голови райдержадміністрації Оксани Ліщишиної, голови районної ради Василя Олійника, селищного голови Віталія Здебського, голови районної організації ветеранів Афганістану/воїнів-інтернаціоналістів Олександра Осадчука, голови громадської організації «Старосинявська спілка учасників АТО» Віталія Бакуна, учасників АТО, представників організацій та установ району та інших запрошених.

rererdf

На початку засідання у своєму виступі Оксана Володимирівна зазначила «На наших військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Сила і міць Української держави – у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята  та побажання нашим славним воїнам швидкого повернення до своїх родин з перемогою, а також міцного здоров’я, надійних тилів і віри в  щасливе майбуття та успіхів на ниві служіння українському народу!».

drgdrgdf

Також до слова були запрошені голова районної ради Василь Олійник, селищний голова Віталій Здебський та військовий комісар Старосинявського РВК, підполковник Сергій Паламарчук.

gggggg3

В рамках заходу учасникам було надано консультації фахових спеціалістів щодо пільг та виплат передбачених для учасників АТО та членів їх сімей, а саме: про надання одноразової грошової допомоги з селищного бюджету та першочергове право на квартирний облік (проконсультувала спеціаліст відділу економічного розвитку Олександра Міщишина), про медичні гарантії для учасників бойових дій ознайомив лікар (проконсультував терапевт Василь Щерань), про соціальний захист учасників АТО та воїнів-інтернаціоналістів (проконсультувала заступник начальника управління соціального захисту населення Тетяна Полюляк), про земельні питання (проконсультувала заступник начальника відділу земельних відносин виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Наталія Дзюба.

Хвилиною мовчання присутні вшанували подвиг героїв, які віддали життя у боротьбі за незалежність та свободу України, збереження її суверенітету та ствердження демократичних європейських цінностей.

rerrrrwe

Далі учасники заходу здійснили урочисте покладання квітів до пам’ятних знаків - монументу загиблим воїнам-афганцям, Меморіалу Слави, меморіальної дошки пам’яті – Романенка Олександра Трохимовича.

ddddwww44

В знак підтримки українських моряків, яких було взято в полон в міжнародних водах, на центральній площі селища було розміщено військово-морський прапор України.

IMG 2018