Розпочато будівництво нового сучас¬ного приміщення амбулаторії // 10 січня 2019

6f7aed809ca22b18c5e2960205

Одним із важливих завдань, яке поставило перед собою керівництво країни – це розвиток сільської медицини.

Завдяки ініціативі Президента України Петра Порошенка, аби кожен житель сільської місцевості невдовзі мав можливість отримати якісні та доступні медичні послуги, у 2018 році з державного бюджету  було виділено  понад 5 млрд. грн.

Держава має докласти максимум зусиль для поліпшення рівня медицини на селі і прискорення реалізації відповідної програми, переконаний Президент Петро Порошенко: «Значною, важливою складовою частиною медичної реформи є ситуація з рівнем забезпечення медичними послугами на селі».

Розпочато масштабне «перезавантаження» первинної ланки медичної допомоги у сільській місцевості.

У с. Пилява нашого району розпочато будівництво нового сучас­ного приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Будівництво амбулаторії було затверджене наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26 липня 2018 року № 187 «Про затвердження Переліку проектів та заходів, що фінансуються у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості».

Так, відповідно до Порядку та умов надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спря­мованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, було виділено част­ку співфінансування на рівні 10% від вартості проекту на Пи­лявську амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул.Жукова в с.Пилява Староси­нявського району (Старосиняв­ська ОТГ) – будівництво в сумі 714 тис. грн.

На даний час виконано будівельних робіт на суму понад 2 млн.

Відділ економічного розвитку,

торгівлі та інфраструктури