22 Лютого 2019

Відбулось чергове засідання комісії щодо призначення субсидій та соціальної допомоги // 07 лютого 2019

cubcud 07022019 3

07 лютого 2019 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ліщишиної Оксани Володимирівни відбулося чергове засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню у виняткових випадках, включення інформації про громадян до Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків за фактичним місцем проживання та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

cubcud 07022019 2

На розгляд комісії було надано 42 заяви громадян, в тому числі:

5 заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

2 заяви щодо призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

35 заяв щодо призначення субсидій на відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги;

В ході засідання комісією були прийнято 40 позитивних рішень та 2 відмови.

cubcud 07022019 1