22 Вересня 2017

Матеріали до єдиного дня інформування населення

День Соборності та Свободи України

Порядок оскарження рішень органів місцевого самоврядування

Питна вода Хмельниччини

Інформація про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2011 рік та основні напрями роботи на 2012 рік

Підвищення енергоефективності Хмельницької області на 2011-2015 роки та забезпечення свідомого ставлення громадян до ефективного використання енергоносіїв

Про готовність місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування до практичних дій з ліквідації можливих пожеж у весняно-літній пожежо небезпечний період у 2012 році.

Спрощення процедур отримання дозвільних документів підприємцями через мережу місцевих дозвільних центрів.

До 130-річчя з дня народження В.Липинського.

Порядок присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» та виплати одноразової допомоги.

Україна – ЄС: реалії та перспективи співпраці.

Операція «Вісла»

Передумови і причини виникнення бездоглядності дітей, правові засади соціального захисту цієї категорії дітей.

“Діяльність освітніх округів в області, як запорука вільного доступу до якісної освіти кожної дитини.”

"День Соборності та Свободи України, як державне свято єдності Українського народу".

"Адміністративні послуги у сфері охорони культурної спадщини".

Розвиток сонячної енергетики у Хмельницькій області

Підсумки соціально-економічного розвитку області за 2012 рік та основні напрями роботи на 2013 рік

День Європи.

Інформаційно-просвітницька робота щодо запобігання правопорушень та злочинності серед дітей, учнівської і студентської молоді та батьківської громадськості