22 Лютого 2019
Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Старосинявської районної державної адміністрації!!!

Відділ освіти Старосинявської районної державної адміністрації інформує.

Відділ освіти Старосинявської районної державної адміністрації, на доручення голови Старосинявської районної державної адміністрації від 28.05.2012 № 41/09-32-1655/2012, інформує, що на території навчальних закладів Старосинявського району суворо заборонено розповсюдження та вживання алкогольних, тютюнових, наркотичних виробів, а також їх реклама.

Дотримуючись п. 2 ч. 1 ст. 7 Закону України «Про захист суспільної моралі» розповсюдження продукції сексуального чи еротичного характеру, порнографічних матеріалів на території школи забороняється, а при виявлені — вилучається і знищується.

На уроках історії та правознавства учні вивчають негативний вплив фашизму та неофашизму на суспільство.

З учнями проводяться бесіди, які торкаються проблем невігластва, неповаги до батьків, бузувірства, блюзнірства, неповаги до національних і релігійних святинь;

На уроках валеології учні вивчають проблеми наркоманії, токсикоманії, алкоголізму, тютюнопаління та інших шкідливих звичок — їх вплив і наслідки на організм людини і держави в цілому.

Присікається, відповідно до ст. 11 Конституції України, розповсюдження інформації, яка принижує або ображає націю чи особистість за національною ознакою.

На території шкіл категорично заборонена пропаганда війни, національна та релігійна ворожнеча, зміна шляхом насильства конституційного ладу або територіальної цілісності України;

Дотримуючись ст. 28 Конституції України – не допускається приниження особистості, яка є проявом знущання з приводу фізичних вад (каліцтва), з душевнохворих, літніх людей;

На нарадах, з керівниками навчальних закладів і педагогічними працівниками, та батьківських зборах постійно проводиться роз’яснювальна робота щодо негативного впливу на свідомість учнівської молоді використання підручників, щоденників та іншої шкільної друкованої продукції шкільного призначення на якій розміщено зображення, інформацію, яка порушує законодавство про захист суспільної моралі.

В навчальних закладах створюються сприятливі умови для морально-духовного виховання учнівської молоді, як важливого ресурсу засвоєння дітьми суспільних норм, правил і процедур.