19 Січня 2018
Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Старосинявської районної державної адміністрації!!!
Консультації з громадськістю

ЗВІТ ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ В УКРАЇНІ ІНІЦІАТИВИ «ПАРТНЕРСТВО "ВІДКРИТИЙ УРЯД" 

 

Громадське обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)»

 

Шановні жителі Старосинявщини!

 

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, від 17.04.2014 №451-р «Про організацію проведення обговорення положень змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади» у районі проводиться громадське обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)», розробленого Робочою групою Мінрегіону.

 

Запрошуємо представників органів місцевого самоврядування, жителів територіальних громад, громадських організацій долучитись до обговорення законопроекту.

 

Порівняльна таблиця до проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) "

 

Роз`яснення щодо змін до Конституції України на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні

 

Пропозиції і зауваження приймаються сектором інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або за адресою: смт. Стара Синява, вул. І.Франка, 8, 2 поверх, каб. № 210.

 

Заздалегідь щиро вдячні за співпрацю!

 

 

Запрошуємо до обговорення проектів Розпорядження голови Старосинявської районної державної адміністрації

«Про створення Центру надання адміністративних послуг в Старосинявському районі», «Про затвердження переліку адміністративних послуг в Старосинявському районі», «Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг в Старосинявському районі»

З метою сприяння залученню інститутів громадянського суспільства до формування та реалізації державної політики, підвищенню довіри суспільства до органів державної влади у Старосинявському районі проходить обговорення проектів Розпорядження голови Старосинявської районної державної адміністрації «Про створення Центру надання адміністративних послуг в Старосинявському районі»,  «Про затвердження переліку адміністративних послуг в Старосинявському районі», «Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг в Старосинявському районі».

Зауваження та пропозиції до вказаних проектів  подавати в відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Старосинявської районної державної адміністрації (вул.. Івана Франка, 8,  Будинок рад, каб. 210, смт. Стара Синява), а також надсилати в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Контактний телефон: (03850) 2-12-29.
Зазаначені проекти  розміщено за посиланням


 Запрошуємо до обговорення проекту Розпорядження голови Старосинявської районної державної адміністрації

З метою сприяння залученню інститутів громадянського суспільства до формування та реалізації державної політики, підвищенню довіри суспільства до органів державної влади у Старосинявському районі проходить обговорення проекту Розпорядження голови Старосинявської районної державної адміністрації "Про затвердження переліку видів оплачуваних громадських робіт в установах та організаціях, що мають суспільно корисну спрямованість, віідповідають потребам громади, району та сприяють їх соціальному розвитку в 2016 році"

Зауваження та пропозиції до вказаного проекту  подавати в відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Старосинявської районної державної адміністрації (вул.. Івана Франка, 8,  Будинок рад, каб. 210, смт. Стара Синява), а також надсилати в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Контактний телефон: (03850) 2-12-29.
Зазаначені проекти  розміщено за посиланням

 


 

 

Запрошуємо до обговорення концепції реформування системи місцевого самоврядування в Україні

 


З метою сприяння залученню інститутів громадянського суспільства до формування та реалізації державної політики, підвищенню довіри суспільства до органів державної влади в Хмельницькій області проходить обговорення концепції реформування системи місцевого самоврядування в Україні.

 


Зауваження та пропозиції до концепції реформування системи місцевого самоврядування в Україні  подавати в сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Старосинявської районної державної адміністрації (вул.. Івана Франка, 8,  Будинок рад, каб. 210, смт. Стара Синява), а також надсилати в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Контактний телефон: (03850) 2-12-18.
Проект до концепції реформування системи місцевого самоврядування в Україні розміщено за посиланням

 

Постанова від 5 листопада 2008 р. N 976 "Про затвердження Порядку сприяння поведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади"

 

Постанова від 3 листопада 2010 р. N 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики"

Фільтрувати за назвою     Показати # 
# Заголовок Статті