24 Вересня 2021
Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Старосинявської районної державної адміністрації!!!
ic_home Добавить в избранное ic_map

Проекти розпоряджень голови РДА, що підлягають публічному обговореню

 

04 листопада 2020 року

 

 

 

Проект "Про визначення переліку видів громадських робіт в установах та організаціях, що мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам громади Старосинявського району та сприяють її соціальному розвитку в 2021 році"

Додаток

 

01 жовтня 2020 року

 

Проект розпорядження голови райдержадміністрації «Про початок опалювального періоду осінньо-зимового сезону 2020/2021 року для підприємств та установ Старосинявського району»

 

 

13 березня 2020 року

Проект "Про припинення опалювального періоду осінньо-зимового сезону 2019/2020 року для   підприємств  та установ району"

 

09 січня 2020 року

Проект Програми соціально-економічного розвитку Старосинявського району на 2020 рік

 

 

04 листопада 2019 року

 Проект "Про визначення переліку видів громадських робіт в установах та організаціях, що мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам громади Старосинявського району та сприяють її соціальному розвитку в 2020 році"

Додаток

 

26 вересня 2019 року

 Проект розпорядження голови райдержадміністрації «Про початок опалювального періоду осінньо-зимового сезону 2019/2020 року для підприємств та установ Старосинявського району» 

 

 15 березня 2019 року

Проект "Про визначення середньої вартості ритуальних послуг для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій"

07 березня 2019 року

Проект "Про   припинення    опалювального   періоду осінньо-зимового сезону 2018/2019 року   для   підприємств  та установ району"

 04 січня 2019 року

Проект "Про визначення переліку видів громадських робіт в установах та організаціях, що мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам громади Старосинявського району та сприяють її соціальному розвитку в 2019 році"

 

 

10. Публічне обговорення проекту розпорядження

голови райдержадміністрації

10.1. Проект розпорядження, який стосується життєвих інтересів широких верств населення відповідної адміністративно-територіальної одиниці, прав, свобод і законних інтересів громадян, передбачає затвердження регіональних програм економічного, соціального, культурного розвитку, а також має важливе соціально-економічне значення для її розвитку, може бути винесений для публічного обговорення на будь-якому етапі підготовки шляхом опублікування у друкованих засобах масової інформації або доведення до відома населення в інший спосіб.

10.2. Рішення про проведення публічного обговорення проекту розпорядження приймає голова райдержадміністрації на підставі пропозиції головного розробника або за власною ініціативою.

Пропозиція щодо проведення публічного обговорення проекту розпорядження повинна містити обґрунтування необхідності обговорення та інформацію про джерела фінансування його проведення, стислий зміст, мету та очікувані результати прийняття розпорядження.

Пропозиція підписується головним розробником та візується керівниками заінтересованих структурних підрозділів райдержадміністрації чи її апарату або іншими органами.

До пропозиції додаються проект розпорядження, завізований керівником органу, що є головним розробником, і план проведення публічного обговорення.

У плані проведення публічного обговорення зазначається:

які верстви та групи населення повинні взяти участь в обговоренні;

яких результатів необхідно досягти;

які заходи передбачено здійснити в ході обговорення;

строк проведення обговорення.

Проект розпорядження, який має ознаки регуляторного акта, оприлюднюється в порядку та у спосіб, що передбачені статтями 9, 12,  13 і 20 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

10.3. Організація проведення публічного обговорення покладається на головного розробника.

Головний розробник подає сектору внутрішньої політики зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату адміністрації проект розпорядження разом із планом проведення публічного обговорення, обґрунтуванням необхідності його прийняття, інформацією про контактні телефони та адресу головного розробника.

Публічне обговорення проекту розпорядження проводиться з урахуванням положень Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996

10.4. Пропозиції та зауваження, що надійшли в процесі публічного обговорення проекту розпорядження, розглядаються головним розробником, узагальнюються та враховуються під час доопрацювання проекту.

Доопрацювання проекту розпорядження за результатами обговорення може бути підставою для звернення головного розробника щодо продовження строку внесення такого проекту до райдержадміністрації.