23 Травня 2019

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

21.03.2017                                Стара Синява                                     17/2017-р/к

Про внесення змін до розпорядження

голови адміністрації від 28 лютого

2014 року № 41/2014-р

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», у зв’язку із зміною складу організаційного комітету з підвищення кваліфікації державних службовців в рамках І туру Конкурсу «Кращий державний службовець»:

1.   Внести зміни до розпорядження голови адміністрації від 28 лютого 2014 року № 41/2014-р «Про проведення І туру щорічного всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», виклавши додаток 1 в такій редакції (додається)

2. Внести зміни до плану заходів з підвищення кваліфікації державних службовців в рамках І туру Конкурсу (додаток 5)

3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 03 березня 2016 № 26/2016-р « Про внесення змін до розпорядження голови адміністрації від 28 лютого 2014 року № 41/2014-р

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою

Голова адміністрації                                                                       І. Русий

до розпорядження голови районної

від 03.03.2016 № 26/2016-р

(у редакції розпорядження голови

районної державної адміністрації

21.03.2017 17/2017-р/к

СКЛАД

організаційного комітету з проведення І туру щорічного

Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

ЛІЩИШИНА

Оксана Володимирівна              - заступник голови адміністрації голова оргкомітету

ДРОЗД

Юлія Анатоліївна                        - головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи

апарату адміністрації, секретар оргкомітету

ЗАГОРСЬКА

Лілія Олександрівна                   - головний спеціаліст відділу організаційно – кадрової роботи апарату адміністрації

МАМИЧ

Леся Валентинівна                      - завідувач юридичногосектору апарату адміністрації

СТАСЮК

Віталій Степанович                    - начальник загального відділу апаратуадміністрації

Заступник голови адміністрації                                      О. Ліщишина

до розпорядження голови районної

від 03.03.2016 № 26/2016-р

(у редакції розпорядження голови

районної державної адміністрації

21.03.2017 17/2017-р/к

План заходів з організації підвищення кваліфікації

державних службовців у рамках І туру Всеукраїнського

конкурсу «Кращий державний службовець» на 2017 рік

Найменування заходів

Термін виконання

Відповідальні за виконання

Відміт-ка про виконання

1.

Проведення інструктивної наради з питань підготовки та проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

2.

Проведення інформаційно- рекламної кампанії конкурсу за участю ЗМІ з метою об’єктив-ного відкритого доступу до інформації та його безпосеред-нього відстеження громадськістю.

Протягом

І туру

конкурсу

3.

Проведення І –го організаційного засідання оргкомітету І туру

Голова оргкомітету

4.

Інформування та відбір державних службовців для участі у І турі конкурсу

Березень

Відповідальні за роботу з кадрами структурних підрозділів рай-держадміністрації

5.

Прийом документів від державних службовців, які виявили бажання прийняти участь у І турі конкурсу.

Протягом березня

6.

Подання до організаційних комітетів з проведення І –го туру конкурсу необхідних документів, у т. ч. подань, погоджений з головою профспілкової організації чи радою трудового колективу.

До 28 березня 2017 року

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, профспілкові комітети

7.

Проведення засідань організаційного комітету з проведення І туру конкурсу для розгляду наданих претенден-тами документів та прийняття рішень щодо участі державних службовців у конкурсі.

До 30

березня 2017 року

Організаційий комітет з проведення І туру конкурсу

9.

Інформування державних службовців про прийняття рішення щодо їх участі у І турі конкурсу.

До 30 березня

10.

Складання та затвердження переліку тестових завдань, які стосуються функціональних повноважень (10 питань)

З 17 по 28   березня 2017 року